Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok, nem buta, nem ronda, nem kövér, nem csóró. Ennek ellenére senki sem szeretne engem társnak. Akinek szimpatikus vagyok, az havernak, testőrnek, sponzornak szeretne, amit meg én nem. 8 éve meghalt a Feleségem, azóta egyedül élek. Szeretnék családot, gyereket, de a nők nem. Miközben tele van a Nők Lapja, hogy intelligens, udvarias férfit akar minden nő, én ilyen vagyok, és mégsem kellek. De a bunkó, kövér, ostoba férfiak meg "elkelnek" Nem értem, valaki magyarázza el kérem, hogy mi folyik itt! Köszönöm!

2018. dec. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom, aki egyszer talált az találhat újra.
2018. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem túl tanácsos ide írni, mert az itteni nők tagadják, hogy a kint a világban valóban elkelnek a bunkó pasik, (bár e komment miatt talán most épp nem teszik majd) így egy elferdített magyarazatot fogsz kapni.


A lényeg a következő: a kövér, bunkó, ronda pasik tudnak valamit, amit te nem. Igen, egyeseknek több pénze van, de nem ez a lényeg: azok magabiztosak, bátrak, érdekesek, ezért számos nő összefekszik velük, akik amúgy tíz körömmel ragaszkodnának ahhoz a véleményhez, hogy bunkó, kövér ronda pasik nekik nem kell, nekik egy intelligens normális férfi kell (mint te), de mégsem azzal vannak.


Tehát: bátrabbnak, magabiztosabbnak kellene lenned. Ehhez keresd a kulcsot.

2018. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a személyiséged, nem tudhatjuk mi az oka annak, hogy nem érdeklődnek utánad a nők, megannyi dolog lehet mögötte, annak ellenére, amiket felsoroltál magadról.
2018. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kövér férfiként kikérem magamnak! Én sem kellek senkinek.
2018. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akartalak megbántani, Kedves 4., de annak örülök, hogy a humorodat nem veszítetted el!:)
2018. dec. 15. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Szarul nézel ki ! Vagy egy Suzukid van és azt hiszed BMW 😂
2018. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hej, de vicces vagy utcsó, szétröhögtük az agyunkat. Nem nézek ki szarul és egy Tenerém van. Nyilván fogalmad sincs róla, hogy az micsoda. Annyit segítek, hogy nem autó.
2018. dec. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!