Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy tényleg szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tényleg szeret vagy csak ennyire nem érdekli a felesége? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy nős kollégám akivel október óta van köztünk valami.

Szokta mondogatni hogy szeret meg hasonlók, de én ezt nem hiszem el teljesen neki.


Többször elmentünk már együtt koncertekre, bulizni.

Most a legutóbbi ilyen buli alkalmával egyáltalán nem törődött vele, hogy ki mit lát kettőnkkel kapcsolatban.

Be mutatott az unokatestvérének meg a legjobb barátjának is.


Kis városban lakunk, ahol szinte mindenki ismer mindenkit valamilyen módon.

De akkor se érdekelte, hogy nyilvánosan meg csókoljon, meg végig a kezemet fogta.


Lehetséges, hogy tényleg szeret és már nem érdekli az asszony és az se ha válni akarna ha a fülébe jutnak a dolgok.


Vagy szerintetek mi lehet még az oka, hogy ilyen nyíltan vállalta a köztünk lévő dolgot.



2019. febr. 16. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez így nagyon megalázó lenne ha a helyedben lennék.Én tisztáznám vele de rögvest. Szerintem gyanús,hogy hülyít csak
2019. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem.arrolvan.szo hogy szeret hanem. arrol hogy o.milyen nagy sztar. Neki a feleseg mellett vannak.jó nõi is, es gondolom dicsekedni akart veled.


Itt arrol van.szo.hogy ö milyen nagy góré, bármilyen.kaliberu nõt eltud hóditanu.

A felesegevel ugy van hogy ha elvalik az o baja, neki amugy jut vmilyen nõ , legfeljebb hazudik vmit a felesegenek aki majd ugyis teged fog utalni max.ha dobja neki ugyis lesz vki.

kb. ennyi

2019. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Van ahol évek óta a szõnyrgalatt hevernek ilyen olyan futó szeretõi csontvázak, s már nem nagy szám az ismerõsöknek.

Ha nekem azt mondja egy pasi, hogy szeret az ne csak 8tól 4ig meg este 10tõl akarjon látni miután otthon valaki más megvacsoráztatta s kivasalta az ingjét.

Vannak ilyen nagy francok. Légy kicsit hideg, kicsit nemérdekel tipus csak 4napig s lám kiderül milyen gyorsan lanyhul a nagy szerelme. Kiszúrja a szemed pár hangzatos szóval, hisz az az igazán szegény aki hazudni se tud.

2019. febr. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Lehet,hogy te csak egy vagy a sok közül???...
2019. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
32%
Akármit is mondotok ez a fajta viselkedés nem megszokott egy nős pasitól. Én is voltam szerető. Sötétedés elött még hazahozni sem mert, a kertjében nem beszélhettem hangosan mert a szomszédok meghallják. Nagyon megalázónak éreztem, igen rövid időn belül véget vetettem a kapcsolatnak. Általában ez a jellemző viselkedés a szeretővel. Én is azt mondom ülj le vele beszélni. Lehet eddig azért nem vált el mert nem volt kiért. Én látok esélyt ,hogy téged választ.
2019. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi lett ebbol a nagy szerelembol ? megvan még? remelem valaszolsz ha mi is torodtunk veled.. , illene.. 🙂
2019. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16# tart még a "kapcsolatunk"

Jelenleg házat keres hogy el tudjon költözni a feleségétől.

2019. júl. 19. 14:38
 18/18 anonim ***** válasza:

😀

Az én férjem is házat, vagy albérletet keres állandóan, hogy költözik.

Meg mindig itthon van.


Már 3éve csinálja.

Ja, és minden nőnek szerelmet vall.


Van neki egyszerre kettő, három is.


Ezt csak azért írtam, hogy ne legyenek illuziod.

Persze lehet, hogy minden szép és jó lesz

Összekoltoztok , minden happy.

Viszont nehogy azt gondold, hogy téged nem fog megcsalni,megunni.

2019. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!