Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tagadják olyan sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják olyan sokan, hogy szinte meghasad a szívük akkor, amikor a szerelmük más ember testét élvezi a hátuk mögött?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, ennyi volt, szemétláda volt, de túllépnek, közben nem is.


Miért félsz bevallani, hogy szarul érzed magad, és NEM vagy erős?


2019. febr. 27. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

És ha bevallják, hogy rosszul esik, az neked miért jó?

Amugy túllépnek, perszehogy. Van aki azonnal, van, aki később.

2019. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Élvezzék. Az ember az egyetlen élő lény aki saját sajnálja ha meg hall egy szerette , nem pedig a halott személyt . Tehát ennyire önzőek vagyunk. A boldogságot nem kell mástól sajnálni.
2019. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
meg*
2019. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azért, mert képmutatók.


Az emberek többsége NEM erős, hanem GYENGE. Feleslegesen játszod magad meg, hogy kemény csaj, vagy kemény pasi vagy, mivel majd meghasad a szíved, sírógörcsök vannak rajtad.


Mutasd ki, hogy fáj, ne szégyenítsd meg magad azzal, hogy azt mutatod, nem fáj, mert úgyis észreveszik.


Igen, vannak emberek, akik leszarják az ilyeneket, mert egyik nőt felveszik, a másikat meg leteszik, de ez az embereknek 3%-a kb.


A maradék 97% egyszerűen ÖSSZEOMLIK a szerelmi csalódásban!

2019. febr. 27. 21:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is kérdés: Neked ettől miért jó?


Azért mutatják, hogy semmi bajuk, mert az emberek szemetek, és belédrúgnak, ha látják, hogy szenvedsz.

És a többség ezt szeretné elkerülni.

2019. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Hogy úgyis észreveszik, nem igaz.

Az emberek 99,99%-át nem érdekled, maximum akkor, ha ártani lehet neked. Így egy se fog azzal bajlódni, hogy észrevegye, ha nem vagy jól, ha nem mutatod ki.

2019. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Attól lesz jó, hogy nem kell elviselnem a hazug embereket. Nevetséges, ha valaki erőltetetten próbálja magát jól érezni, mikor majdnem elbőgi magát
2019. febr. 27. 22:04
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Inkább szomorú, nem pedig nevetséges.

Ez a hozzáállás pedig undorító.

2019. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

5 éve dolgoztam a munkahelyemen mikor váltam.Jóban voltam a kollégákkal, de soha sem teregettem ki az ,,otthoni" szennyest, meghallgattam mások dolgait ha épp kedvük volt elmondani és ennyi.Mikor kimondták a válásom és lánynévre váltottam le voltak döbbenve a kollégák, hogy -hogy lehet hogy nem zokogtam itt nap estig és nem mocskolom a volt férjemet egyfolytában.

Nem kemény csaj voltam, meg persze carul esett,de egy ratyi kapcsolatba benne lenni legalább annyira, ha nem rosszabb volt mert hiába volt valakim mégis tök egyedül voltam.NA..én speciel ezért nem sírtam és nem, nem érdekelt hogy épp kinek teszi be..:)

2019. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Elverem a tagot, keresetlen szavakkal küldöm el az anyjába a nőt, majd elmegyek a haverjaimmal és leiszom magam, közben jól kibeszélem magamból a sztorit, elpanaszolom, hogy mennyire rosszul esett, stb.stb. Én így látom. Nem érdekel, hogy ez gyengeség, vagy erősség. Viszont hamar túlleszek rajta. Merthogy nem marad bennem semmi.
2019. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!