Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem bírnak sokan egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak sokan egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Véget ér egy kapcsolat és rögtön keresik a következőt. Minek? Miért ennyire létszükséglet hogy legyen valakijük? Mindkét nem esetében igaz ez. Ennyire unatkoznak?

2017. márc. 19. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én, csak úgy tudok filmet nézni, aludni, pihenni, ha a kezembe van cici. Egyedül vagyok, ezt hogy oldjam meg? Fogjam a sajátomat???
2017. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit fáj ez neked? Ennyire unatkozol?
2017. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Az én véleményem szerint az ok elég egyszerű: Az élet kegyetlen úgy, ha egyedül vagy mindenki ellen. Más úgy harcolni a világgal, hogy tudod, hogy este várnak otthon és otthon nem kell szerepet játszani, és akivel vagy ő sem fog.


Sok egyéb dolog van, de szerintem ez elég jelentős. Nálam legalábbis.

2017. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második úgy bírom az ilyen ostoba idiótákat mint te, idejössz beböfögni valamit ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál. Inkább húzd le magad a wcén! Kösz.


Nem hallottál még róla hogy ez egy kérdezős oldal? És mint olyan az emberek megkérdezik, ami érdekli őket...

2017. márc. 19. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

kodependencia

olvass utána a neten.

nagyon sok ember érintett benne.

2017. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
kapcsolatfüggők
2017. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert csak kapcsolatban érzik jól magukat, ami szerintem nem normális. Nézd meg pl. a 3-as válaszát, saját bevallása szerint is folyamatosan támaszkodnia kell valakire, meg a használt szavak is sokat sejtetnek. (kegyetlen, mindenki ellen, harcolni a világgal)

Jellemző a kapcsolatfüggőkre, hogy önbizalomhiányuk van és folytonos impulzusra van igényük, hogy szerethetőek, kellenek valakinek, jók valamiben és ki tudják magukat panaszkodni.

2017. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7



A magányosak többsége pedig nagyon gyorsan egyéb szenvedélybetgségek világában találja magát, rosszabb esetben mentális problémák mocsarába süpped (depresszió, OCD, munkamánia, tisztaságmánia, fóbiák). Mivel az élet kegyetlen, én nem is ítélem el őket. Nem tudom, hogyan lehet egyedül harcolni mindenki mással és így megmaradni épp ésszel. És még nem is láttam senkit, akinek sikrült volna. Ha mégis tudsz ilyet, kérlek írd le, akár privátban is, mert régóta keresek egy ilyen személyt, egy ilyen történetet. Rosszat már eleget hallottam/láttam.

2017. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ösnél a pont! Annyit tennék még hozzá, hogy szépen lefordították azt a latin szót, így társfüggőség néven már sokkal értelmesebben hangzik :D
2017. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8!


Pont ez a lényeg, normális esetben nem kell harcolni, nem kell bizonyítani stb...

Ezt csak a társfüggők gondolják így, tévesen.

Normális esetben az egyedüllét nem jár magánnyal, nem jár depresszióval és mentális betegségekkel, hanem felszabadít, segít saját magunk kiteljesedésében, önismeretben, önfejlesztésben, elérni a szükségleteinket és végül az önmegvalósítást.

2017. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!