Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek sokan tisztába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek sokan tisztában a saját testalkatukkal? (pl társkeresőn)

Figyelt kérdés

Elhízott, túlsúlyos, 1 mázsa fölötti emberek írják ki magukról, hogy "kicsikét duci", "pár kg felesleg", "teltkarcsú", "zömök", "majdnem átlagos".... :D


Nekem is volt ilyen társkeresőn. Egy lánynak kis képe volt kirakva, ahogy fekszik az ágyon, normálisnak tűnt. Nem értettem, miért "picit duci" az alkata. Aztán elküldte a képet nagyban. Mintha Lang Györgyi lenyelte volna Falusi Mariannt....

Nem provokálni akarok, de nem értem. Miért kell a testalkattal kapcsolatban ekkorát hazudni? Nem önbecsapás ez?

Pláne, hogy élőben ez úgyis kiderül...


Vagy én gondolom rosszul? Tudom, hogy mindenki szépíteni akarja magát, de ez mégsem olyan dolog, amit dugdosni tud az ember...



2017. ápr. 12. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Jól gondolod én is sok ilyet láttam, nem tudom nekik mi az átlagos de az nagyon nem amik ők... nem is a molett..
2017. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Legalább ott a kép. Én azt bírom mikor felraknak 5 éves képet amin még jól néznek ki, aztán randin már nagyon ki vannak pofásodva. Ha valós a kép de a leírás nem, akkor azt veheted biztosra, hogy nem szándékozik lefogyni, hkszen az csak pár kiló plussz, fogadd el így.

30/f

2017. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sokaknak nincs képük, vagy ha van is, az is arcról, és olyan szögből, hogy ne tűnjön kövérnek, vagy olyan kövérnek.
2017. ápr. 12. 23:03
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként még a magasság ilyen,én azzal már rácsesztem,pedig 163 cm vagyok és azért egy 172 centis pasi már nem alacsony nekem.Ennyinek hazudta magát a csávó,élőben meg ért kb. a szemöldökömig. :D Jó,én se vagyok vékony,de olyan képet próbálok felrakni,amin látszik,hogy milyen is vagyok,így senki se csalódott még bennem,akinél találkára került a sor.Szóval nem filterezek,meg nem tudom mi,felesleges,utálok becsapni másokat.Ezért nem értem sok lány ismerősömet,hogy minek trükköznek vele,csak másokat csapnak be vele.
2017. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

jó kérdés, én ilyen 50 kilós pasikkal találkoztam, akik magukat átlagos jó pasinak tartották

még arcra is tök rondák voltak

2017. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt ilyen. Csak a felső harmadáról voltak képek a csajnál, aztá találkoztam vele, és mint valami trapéz! Olyan alakja volt! Nem hittem a szememnek! Meg is szakítottam vele a kapcsolatot.
2017. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

Talán mert ők értelmesebbek, és úgy gondolják, hogy a kapcsolatnak nem elsősorban a külsőségekről kell szólni, hanem inkább a belső értékekről. Jelzik, hogy a testük nem a manapság elvárt Barbie-méret, de most őszintén - mit várnál el tőlük?? Írják azt a bemutatkozásban, hogy "Sziasztok, egy bálna vagyok, és megettem Falusi Mariannt, de még elférnél te is bennem"?!

Most komolyan... Muszáj ekkora tirpáknak lenni? Értelmes embernek a fogalomtárából nem hiányzik az a szó sem, hogy tapintat, érzékenység... stb. Nem hinném, hogy valakit azért kéne megbélyegezni, mert finoman utal egy hiányosságára, és nem vágja minden ember arcába, hogy "helló, én egy extrémen dagadt disznó vagyok, és igaz, hogy ez itt egy társkereső, ahol az emberek szeretetet keresnek, de én alig várom, hogy te, aki szerencsésebb genetikai adottságokkal rendelkezel, végre megragadd a lehetőséget, megalázz, és kioktass azzal kapcsolatban, hogy mennyire igénytelen selejt vagyok hozzád képest, és mit kéne tennem, hogy végre lefogyjak."

Tudjátok, az iskolában nem véletlen nyomják a verselemzést a tanárok. Próbálják az ilyen baltával faragott taplókat kicsit csiszolni, hogy végre kialakuljon bennük is valami emberi finomság, érzékenység, empátia mások iránt, és megtanuljanak a sorok között is olvasni. De amint látjuk, sajnos ez sok esetben eredménytelen.

Az én véleményem szerint az lenne a jó megoldás, hogy

1., kicsivel több kultúrát szippantanál magadba

2., ha azután is úgy gondolod, hogy te csak akkor szeretnél megismerni egy embert, ha az 61kg és 22 deka alatt van, akkor ezt írd fel az adatlapodra! Így legalább az is árnyaltabb lesz, és mindenki tudni fogja, milyen ember is vagy valójában, mi számít neked igazi értéknek. Hogy őket se érje akkora csalódás, amikor az első talin kommunikálni szeretnének veled, de te csak ezt a celeb-IQ-t tudod prezentálni...

2017. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

7: Csak magamról tudok beszélni: Igen, külső alapján IS keresek. Nem lennék boldog egy 90 kb-os, 176 centis palival, mert én gyúrok. De én odaírom, hogy molett vagyok (egyébként a molettség azért van, mert a sok guggolástól nem csak a fenekem kerek, hanem a combom is "vastag"). De amikor olyan írja be, hogy "átlagos", akinek már az arcán látni lehet, hogy nem "pár kg felesleg" és nem "macis", akkor annak kár tagadnia.

És sztem nem vagyok bunkó, ha ez alapján szelektálok, mert én heti 4-5X edzem és egészségesen étkezem, míg ő a fotelban zabálja magát halálra. Szóval amellett, h fizikálisan nem jön be, ott van az eltérő életstílus is. Eleinte visszaírtam szépen, hogy nem az esetem, de később nem, mert jöttek vissza a sértődött levelek (pl. a fent említett 90 kg-os 176 centis pasitól is), hogy ők bizony átlagosak, és én mit képzelek magamról!

2017. ápr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Kihagytad amikor fiatalabbnak hazudja magát. Találkoztam társkeresőn, olyan "20 éves" nővel aki valójában 35 éves. Én ismerek 80kg nő, aki társkeresőn 55kg-nak hazudja magát.
2017. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a keresők miatt van így. Olyanra még rákeres valaki, hogy molett/mackós, de arra, hogy kövér, senki.

A képekkel meg kár trükközni, ezzel csak az derül ki, hogy saját maga előtt is szégyelli, milyen kövér.

2017. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!