Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha napi szinten egy idegen férfival chat-elek a férjem tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk soha, csak nagyon jókat beszélgetünk mindenről, főleg az erotikáról. Leírjuk miket csinálnánk egymással, stb. Olyan is van, hogy férjem mellettem tévézik, én pedig ezzel a férfivel dumálok. Reggel is üdvözöljük egymást. Napközben is írogatunk. Néha hajnalban is. Ez megcsalás?
2019. márc. 2. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha még is kúrt, akkor igen.
2019. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem megcsalás, viszont nem is korrekt hogy szexről beszélgetsz. Gondolkozz el ezen.
2019. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Neked megcsalás lenne ha a férjed azt irogatná más nőnek titokban hogyan kefélgetné meg?

Mert ha nem, akkor értem miért a kérdés... :D

2019. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Gondolj bele fordított esettben ha a férjed tenné ugyanezt egy nővel,neked megcsalásnak számítana?!Mert nekem igen,és szerintem nagyon sok embernek...
2019. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
igen ,igaza van az elottem hozza szolonak
2019. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
sztem ez már megcsalás
2019. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyet átéltem már hogy a párom csinált hasonlót és nem kivánom senkinek. Gondolj bele neked fordított helyzetben ez hogy esne ? Nem megcsalás de nem is normális főleg hogy ott van melletted ez kegyetlenség .
2019. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De én szeretem a páromat. Ez csupán szellemi feltöltődés. És az ágyban is többet tudok így nyújtani, hogy fel van turbózva az agyam.
2019. márc. 2. 16:51
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van hogy szereted de te mit szólnál hozzá ha ő csinálná?
2019. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
ilyenkor örülök, hogy nem vagyok olyan hülye, hogy elvegyek egy nőt
2019. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!