Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat esetén, hol van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat esetén, hol van a határ, hogy egyik fél idegen ellenkező nemű emberrel chateljen?

Figyelt kérdés

Ti hol kezdenétek idegeskedni?


Nyilván mindenkinek van/lehet chat haverja, akár másnemű is, nincs is ezzel semmi gond.


De amikor már napi szinten ott villog, és egész nap kapcsolatban vannak, és még azt is leirja a chat partner, hogy mikor hova megy, (pl. láttam azt is irta, hogy most megy pisikélni) az már szerintetek súrol bizonyos határokat?



2013. nov. 7. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Én is szoktam beszélgetni lányokkal és az exem is beszélgetett fiúkkal. Nekem az agyam akkor durrant el, amikor moziba akarta elhívni, meg ott perverzkedett neki a srác; az exem pedig csak mosolygott és nem utasította vissza a fiú közeledését kategorikusan. Sőt, egyszer belenéztem egy ilyen beszélgetésbe, még húzta is az agyát a srácnak... Nem véletlenül lett az exem egyébként.


Ha nálam bepróbálkozott volna egy ilyennel valamelyik lány ismerősöm, elmondtam volna neki, hogy kizárt és ha perverzkedik, többet nem beszélünk...

2013. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

szóval arra lennék kiváncsi, hogy titeket hol kezdene idegesiteni, hogy minden kinját baját a párotokkal osztja meg, és ő vevő erre, együtt szórakoznak rinyálnak egymásnak, úgymond lelki kapcsolat van közöttük és már részei egymás életének? De tegyük fel nincs köztük semmi (valószinű)


de én akkor is fölöslegesnek érzem magam, és látom hogy ott irkál, és villog, és mindig meg van nyitva.


ti mikor rágnátok be, és hogy rendeznétek a dolgot?

2013. nov. 7. 19:34
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát necces... mondjuk azt én is szoktam jelezni, ha kimegyek vécére, hogy tudja, hogy azért nem írok x percig, ez szerintem valamilyen szinten természetes. :)


De ha egész nap csetelnek, az már bizony sok lenne... Szerintem ott van a határ, amikor még nem megy a kapcsolat, az együtt töltött idő rovására.

2013. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
már kezdem nem birni elviselni, hogy látom hogy ott villog. minden nap. a nap minden percében. még a buszmegállóban is tolják. a dolog pikantériája hogy én mutattam be őket egymásnak. :S
2013. nov. 7. 19:36
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a chatelés miatt hanyagolna.
2013. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
most is hallom hogy pittyog. már nem birom, segitsetek.
2013. nov. 7. 19:38
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha a chatelés miatt hanyagol téged, akkor viszont más a helyzet... Nálunk anno (# 1- vagyok egyébként) engem az zavart még, hogy egyszerre 5-6 barátjával is beszélgetett, ezért jóformán hozzám se szólt. Pedig együtt éltünk...


Szóval, ha tényleg a kapcsolat rovására megy, tessék megkérni arra, hogy veled is foglalkozzon, ne csak a barátnőddel.

2013. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

persze ha szólnék vagy kiborulnék, akkor én lennék a féltékeny pic5a.


igen, kezdek háttérbe szorulni.


én nem tudom, de nekem az a véleményem, hogy lehet chatelni lányokkal, fiúkkal. de van egy határ úgymond. senki életébe nem mászok bele, kivéve ha mindkét fél egy otthon ülő kocka, és egymást szórakoztatják. de én SENKI-RE nem másznék igy rá, napi szinten az életem minden kib@tt rezdülését megosztva akinek párja van!!!


én az ilyen chat haverjaimmal úgy kb hetente kéthetetnte rinyálunk egy órát, meg lelkizünk, vagy megdumáljuk a mindennapokat, tanácsot adunk egymásnak, de nem az életem szórakoztatására használom őket (ha van párkapcsolatom, vagy neki--- főleg ha neki!!!)

2013. nov. 7. 19:41
 9/23 A kérdező kommentje:
annyira nem nagy barátnőm a csaj.
2013. nov. 7. 19:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kínálj fel más alternatívát. Pl. libbenj el előtte egy szál neglizsében, térdelj elé és kezdd el kigombolni... ha erre sem reagál, akkor gáz van.
2013. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!