Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ti kiakadnátok ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kiakadnátok ez miatt?

Figyelt kérdés

Életem nagy szerelme szakított velem két hónapja, mert külföldre ment dolgozni, és szerinte így könnyebb lesz legyőzni a távolságot. Megkért, hogy ne keressem, ne is írjak neki.

Nem akartam beletörődni, de elment, sajnos én nem tudtam vele menni.

Írtam neki, de hiába, mert nem válaszolt.

Rengeteget sírtam miatta, az is megfordult a fejemben, hogy véget vetek az életemnek.


Erre csütörtökön beállított hozzánk, mert hazajött Ausztráliából, azt mondta, hogy bocsássak meg neki, rájött, hogy nem tud nélkülem élni, az sem érdekli ha nyomorban él tovább, de velem akar lenni, nélkülem megbolondult kint.


Én még mindig nagyon szeretem őt, de nagyon fájt, hogy itt hagyott és közben elhagytam magam iszonyatosan, egyszer-kétszer beültem egy helyre, és volt, hogy ittam, borzasztóan szégyellem magam miatta, de hét férfival is lefeküdtem az elmúlt egy hónapban, teljesen össze voltam zavarodva, csak sodródtam az árral, nem is tehetek az egészről, olyan volt ez a két hónap mint egy rossz álom.

Én persze szeretném vele folytatni és túlteszem magam azon, hogy itt hagyott, mert jóvá tette és visszajött, persze sosem felejtem el ezt a két hónapot, de a saját szemembe sem tudok belenézni azért amit az elmúlt hetekben tettem, nem is tudom, hogyan mondjam el neki, egyszerűen mocskosnak érzem magam, mióta hazajött még nem feküdtünk le, lelkileg nagyon kívánom őt, de undorodom attól, hogy a koszos testemhez érjen, és persze nem is merem neki elmondani, hogy miért nem akarok vele lefeküdni, biztos kiakadna és elítélne érte. Teljesen jogosan!


24 évesek vagyunk mindketten, és nekem ő volt az első barátom, rajta kívül mást sosem szerettem, vele veszítettem el a szüzességem és eddig csak vele feküdtem le.



2019. márc. 9. 14:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén? Kb. kiröhögném. Gondolom azért akarja hozzád magát visszasírni, mert szexhiánya van és odakint nem jött be neki a nagy élet. El ne hidd, amit mond...
2019. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Tuti ki fog akadni. De jobb, ha tőled tudja meg, mintha mástól. Ennyi pasit meg nem lehet eltitkolni.
2019. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 piroska és a farkas ***** válasza:
92%
Nyilvàn nem jó, vagy nem méltó magadhoz amit csinàltàl, de nem csaltàl meg senkit!!! Ezt tudatosítsd magadban. Te akkor egy független nő voltàl, amikor ezek az esetek történtek, nem voltàl pàrkapcsolatban, mert szakított veled.
2019. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Mekkora qrva vagy már bocsi 😅

F+sz hiányod volt ennyire? Ha az ember szeret valakit , akkor nem fekszik le rögtön minden jöttmenttel... grat kisanyám! 👏

Ha még csak egyel feküdtél volna le, azt mondom oké, kipróbáltad hátha segít elfelejteni őt vki...

De hát így biztos, h nem jönnék újra össze veled, ha pasi lennék.

Pfff...


22n

2019. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Én igen ki. Mondjuk én nem szakítottam volna, hanem valahogy megoldom, plusz ha szakítok és hiányzol sem mentem volna vissza .
2019. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Bár nő vagyok, kiakadnék (a párim is, ismerem). 7 pasi 2 hónap alatt??? Úgy hogy szereted azt aki elment? Sose fogom megérteni.
2019. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy idióta voltam!

Egy hónapig nem csináltam mást csak bőgtem, a munkahelyemen nem szóltam senkihez, még köszönni is nehezemre esett.

Aztán kellett a társaság ezért elmentem egy helyre, ahol ittam pár pohárral, és mindig voltak férfiak akik meghívtak, végül pedig elvittek és megdugtak, én nem akartam ezt az egészet, de magányos voltam és azt éreztem, hogy nem kellek senkinek. Tudom ez nem megoldás, de már nem tudok változtatni ezen.


Köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 9. 17:33
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Elmúlt egy hónapban 7 pasi. Magyarán, majdnem 2 hetente. 1-2 még oké, de 7. Na, ez azért már durva. Sajnálom, de ott amikor a barátod elhagyott ott megtört valami, te pedig rátettél egy lapáttal. Meghívtak, ittál, aztán dugtál. Hallod nem vagy szívbajos, ahhoz képest, hogy addig csak egy pasid volt. Persze nem megcsalás és azt csinálsz amit akarsz, de ezt egy normális önértékeléssel rendelkező férfi nem bocsátja meg.
2019. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz kérdés. Szerintem a 7 partner inkább önmagadnak szóló igazolás volt, nem érzelmi alapon történt. Egyfajta pótcselekvés. Ha elfogadó a barátod akkor megbocsájtja.


Bár én ezt a 7 férfit egy hónap alatt soknak találom. Nem is értem, hogy hogyan jött össze ennyi?! Mert az heti 2 majdnem. Nem hiszem el, hogy nem találtál volna egy olyat aki 1 hónapig stabil.


De kiváncsi volnék, hogy mi motivált, mi volt a célod ezzel?

2019. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

ne foglalkozz azokkal, akik magas lóról beszélnek itt folyamatosan... nem csináltam hasonlót se, de képes vagyok felfogni, hogy azért volt okod rá

azért ne mond, hogy nem tehetsz róla, mert ez így nem igaz és a kutya se fogja elhinni neked

semmi baj nincs, magad alatt voltál, magányos voltál, ilyenkor az ember nyilván abba kapaszkodik, ami ad neki valami kis örömöt és betölti az űrt, akkor is ha nem a legjobb választás

senki másnak nem ártottál ezzel, nem is csaltál meg senkit, te életed, te tested, a lelkedet kell rendbe rakni kizárólag

elmondhatod a barátodnak, igazán megérthetné, ha képes volt így otthagyni téged... és nem, nem jogosan ítélne el, ne alacsonyítsd így le magadat, volt egy rossz szakasza az életednek, ennyi

az a fontos, hogy hozd rendbe a lelkedet és fogadd el, hogy ez megtörtént, attól még ugyanolyan jó ember maradsz

még bocsánatot se kell kérned a párodtól, nem mindenható hogy lett volna szabad beleszólása abba, amit csináltál mikor konkrétan elhagyott!

2019. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!