Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti kiakadnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti kiakadnátok egy ilyen kéréstől a párom helyében?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha masztiznék és megkérném közben hogy pisiljen a csiklóm közelébe. Ez durva kérés vagy teljesíthető?
2017. jún. 25. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszene :) 30/f
2017. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmm,nyami,de azt hittem vmi durvább lesz :/
2017. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mé nem tudod lehugyzni vagymi ?
2017. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég vad. Megfelelő időzítés fontos. Meg egyáltalán hol? :D
2017. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én igazából már régóta várok egy ilyen kérésre :)
2017. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Isten bizony,hogy még véletlenül sem,sőt alig várnám.Én már valami hasonlókat kérdeztem volna legkésőbb a 2. sex randinkon,csak fordítva.Van kedved ráülni a számra és nyalás közben belepisilni,amennyi van benned?Na,ha ez bejön neki akkor felbátorodva kérhetsz más extrákat is, ami fantáziádban megjelenik és bejön neked.Én nem csak erre mondanék igent.Az ö igenével szárnyalhat a fantáziád.Következő legyen az arany zuhany,azt is lehet kombinálni.Ha viszont a kérésedre nemet mond, akkor baj van.Utána jó hosszú ideig ne említs még hasonlókat sem,mert nem kapható talán semmire a sima analóg sex-en kívül.
2017. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem tudok olyankor vizelni
2017. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem ez sok lenne. Pisa, kula, nálam ezek szexnél nem játszanak.

Szóval kizárt dolog, hogy ezt megcsináljam. És lenne is egy komoly beszélgetésünk, hogy mennyire ragaszkodik a csaj az ilyen dolgokhoz, és ha nem tud ezekről lemondani, akkor elválnának útjaink.

2017. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyet meg nem hallottam de tetszik :) ha szereti az Ilyes fajta perverziot vevő lesz ra.
2017. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!