Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ekkora gond? Férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ekkora gond? Férfiak ti kiakadnátok ezért?

Figyelt kérdés

A barátom hisztizik mert szeretnék pár árnyalattal barnább lenni vagyis csak nem hófehér lenni. Két orvos is mondta hogy szedjek magamra egy kis színt, mert nagyon fehér vagyok. Konkrétan visszaveri a bőröm a napfényt... Tiszta twilight. Emiatt meg is égek a napon. Elmentem szoliba orvosi kérésre mert amúgy egészséges vagyok, de sok az anyajegyem ezért a bőrdoki azt mondta egy kis önbarnítót használjak. Jót fog tenni az önbizalmamnak is és fényvédő is van benne. Nincs rám alapozó se, mind sötét. Amióta elkezdtem használni a legvilágosabb árnyalat jó! Ha megyünk valahová akkor használom vékony rétegben. Sajnos akném volt régen és van pár foltom amit így végre el tudok fedni, tényleg jót tett az önbizalmamnak. Sokkal jobban érzem magam!

Barátom meg folyton kiakad hogy neki a hófehér jobban tetszett, minek kenem magam. Amikor ismét fehér volt a bőröm mert nem kentem megmutattam neki hogy a legvilágosabb alapozó mennyire elüt és ő azt mondta nem látja különbséget! Persze a piros foltok miatt szólt hogy nem akarok rá tenni valamit?!

Nem vagyok se sárga sőt még barna se, az ivory árnyalatot érem el így... Akivel találkoztam amióta használom azok azt mondták hogy így is fehér a bőröm csak nem hullaszínű.

Ti kiakadnátok ezért?


2016. ápr. 23. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem akadnék ki ezen.A barátod más dolgokkal kapcsolatban is ennyire kritikus?
2016. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem másban nem igazán, igaz sokszor mondja hogy mi hogy lenne jobb de nem kiakadva.

Egyébként mindig mondta régen hogy napozzak, fehér vagyok, viccelődött rajta. A nap viszont nem is fog meg (kivéve ha szoliba elmegyek előtte 2-3 alkalommal) de az foltosan fog meg.

2016. ápr. 23. 14:19
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el panaszkodni,hogy neked pedig a szivárvány színû intim szõrzet tetszene. Hamar elmegy a kedve a kritizálástól, ha ebbõl nem ért mond meg neki nyugodtan lehet mást keresni ha Te nem tetszel neki
2016. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ettől valóbban jobban érzed magad, boldogabb vagy akkor csináld.

A barátod meg irányítani akar téged, úgy ahogyan az neki a leginkább megfelel.

Ki nem akadnék ettől az biztos, de féltenélek, mert nem hiszem el, hogy az UV csövek nem okoznak semmi egészségkárosodást, legyen szó akár 3 percről is.


Nekem is sok az anyajegyem, bőrgyógyász mondta is, hogy nem mehetek szoláriumba, mondjuk férfiként nem is vágyom rá.


Ezt beszéld meg a barátoddal, hogy te ettől jobban érzed magad, ha ezt nem képes elfogadni akkor egy önző alak, aki csak magával törődik.

2016. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szoliról pont ezért mondtam le mert amúgy is csúnyán fog meg (hasam és a hátam, arcomon abszolút nem, a lábam se.. A karomat foltosan és még nem is egészséges). A krém meg hidratál is és amit vettem teljesen bio.
2016. ápr. 23. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek után végképp nem értem mi kifogása lehet ellene, ha ég az egészségedet sem veszélyezteti.


Csak ezt tudom mondani amit az előbb is.

Tedd azt , amitől boldogabb leszel.

2016. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo vagyok mint,konkretan hofeher, szerintem a feher homokban siman atgyalogolnalak rajtam annyira beleivodnek a kornyezetmbe:-)))


A ferjem szereti a fehersegemet de tudja hogy en utalom, ezert nalunk onbarnito van, amitol nem vagyok sarga de sokkal jobban erzem magam benne, o pedig ebben tamogat:-))Ha a pasid ennyit nem ert meg egy ilyen kis dologban akkor ott gaz van, mert mi lesz kesobb a nagyobb kerdesekben?:-))

2016. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Kétlem, hogy bármelyik orvos ilyet kérne tőled. Főleg ha fehér a bőröd és sok az anyajegyed. Szerintem ezt a barátod sem veszi be.
2016. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég ,semmi köze hozzá milyen a bőröd és mit kensz magadra! Ha te úgy érzed jól magad színezd a bőröd,vagy fesd a hajad ez személyes szféra,a saját tested,senki nem szólhat bele.-másként nem vagy szabad.....
2016. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

csak zárójelben megjegyzem hogy a l'oreal infallible matte alapozója 10es, porcelain árnyalatban nagyon szép világos, én is azt használom :D


de amúgy nem baj az se ha kicsit igazodsz a barátod ízléséhez, de ha neked sokkal jobban tetszik a barna bőr, akkor legyen :) elsősorban mégis csak magadnak kell tetszened

2016. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!