Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom biztosítani azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom biztosítani azt, hogy a párommal közös gyerekünk valóban tőlem legyen, és nem pedig egy másik férfitól?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több olyanról hallok, hogy nem a férjtől van a gyerek, és ez csak soká vagy szinte sosem derül ki. Én nem akarok utólag apasági tesztet csináltatni, hanem eleve el akarom kerülni, hogy ez a helyzet bekövetkezhessen. Mit tehetek ennek érdekében? Vagy pedig ennek veszélye mindig a fejem fölött fog lebegni, bármit is teszek?

2019. márc. 12. 10:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Ne engedd az asszonyt kóricálni :))
2019. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%
Szerencse kell hozzá mint a lottóhoz.
2019. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
20%
Tartsd az asszonyt a pincében.
2019. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%

Kiválasztod a megfelelő párt, akinél ez a kérdés fel sem merül.


Aztán már csak neki kell imádkoznia a következő 18 (25) évben, hogy addig ne lécelj le, amíg fel nem nevelitek. Ez ugyanis még mindig jelentősen gyakoribb eset.

2019. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
53%
Vagy falazd be az még biztosabb.
2019. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
#5: Csak hagyjon egy 2 centis lyukat, amin a mini kukiját be tudja dugni. 😑
2019. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%

Ijjj.Ha ennyire bizalmatlan vagy,akkor születés után egy apasági teszt és nem lóg semmi a fejed felett egész életedben.

Vagy köttesd el magad,és ha terhes lesz az valszeg nem a Tiéd.

2019. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
55%
Szép is a bizalom egy kapcsolatban. Szigetelőszalagot használj, az mindent megold. Egy kis adag a csuklóira, meg a tiédre, és máris rajta tarthatod a szemedet.
2019. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%
Unatkozol? Nőd sincs, nem hogy feleséged.
2019. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy.

Ez meg a legnagyobb hülyeség, hogy válassz jó párt.

Az én környezetemben olyan nőkről derült ki, hogy félreléptek, hogy az eszem megáll.

2019. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!