Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az interneten magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az interneten magukat hírdető csajok valóban diszkrétek? Vagy elfogadják a pénzt a "másik oldalról is"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan hogy a párom szívesen látogatja ezeket az oldalakat és ez már idegesítő.többször lebukott már azzal is hogy e.mailt írt a hölgyeknek.mit mennyiért stb.....én meg kieszeltem hogy "felfogadok"egy ilyen csajszit,kíváncsi lennék rá hogy elcsábítható-e a párom vagy csak a szája jár...
2013. jan. 22. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek a nyomozósdinak sosincs jó vége...

Ha elég érett és értelmes vagy akkor leülsz és ezt így elmondod neki!


Ha még fejletlen vagy és agyilag 12 maradtál akkor játsz Sherlock Holmest

2013. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se értem ez mire lenne jó. Tegyük fel, hogy kiderül, a párod hűtlen. Akkor mi lesz? Elhagyod? Balhézol vele? Ezt már most is megteheted. Ha pedig kiderül, hogy hű hozzád akkor fel kell tenned a kérdést magadnak, hogy ha nem vagy képes bízni benne, akkor mi értelme az egész kapcsolatnak.
2013. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen valóban nehéz megbízni benne,de erről tett.Szeretem és vannak olyan dolgok az életünkben ami miatt nehéz lenne a szakítás.Nem érzem magam agyilag fejletlennek,köszönöm a sértegetésekre nincs szükségem.
2013. jan. 22. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!