Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt félrelépés a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt félrelépés a feleségem részéről. Amikor kiderült akkor kis idő múlva szakítottak. Viszont azóta nem nézem semmibe, mint ember. Egyéb okokból válni nem tudunk. Valamikor ez az érzés múlni fog, vagy amíg együtt vagyunk, ez ilyen lesz?

Figyelt kérdés
Sajnos azóta csak egészségügyi jellegű szexet folytatok vele, ha éppen nincs nő akivel szexelhessek. Próbàlja normalizálni a házasságot, de csak a kényszer miatt vagyunk együtt. Elcipelt pszichológushoz, de csak azért mentem bele, hogy próbáljuk meg, mert,... Mindegy anyagi okai vannak. Amikor megcsalt valami megtört bennem. Nincs lelkiismeret furdalásom ha éppen mással szexelek, ha mással szórakozok. Nincs igényem arra sem, hogy elmennjek vele egy moziba, vagy bárhova. Nem a kinézete miatt, ugyanis csinos szép nő. Csak már nem. Még évekig egymáshoz vagyunk kötve, így remélem múlik ez az utálom érzés.
2019. márc. 18. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Te sem vagy különb.
2019. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvalni nem tudtok, attol meg szet lehet koltozni, vagy megbeszelni, hogy vege es kesz, es egy lakasban maradtok, de mindenki foglalkozik a maga dolgaval. Ertem, hogy anyagi okok, de a latszatot felesleges emiatt fenntartani.
2019. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Normális.Én ugyanígy éreznék mint te.Szarjál a fejére.
2019. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Mi lenne, ha szétköltöznétek? Persze, ha anyagilag megoldható a dolog.
2019. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Gyerekeink vannak, akiket nem akarok elhagyni. Nem vagyok különb? Lehet. Mégis mit kellene éreznem?

Anyagi okok, és más miatt sem megy a szétköltözés.

2019. márc. 18. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
És mi az a bizonyos anyagi ok, ami annyira "megoldhatatlan"? Minden megoldható, ha az ember tényleg akarja. Én inkább azt látom, hogy belesüppedtél gyávaságból, kényelemből ebbe a látszat házasságba, csak az anyagi rész nehogy véletlenül megváltozzon. Vagy ne adj'Isten neked valami ok folytán kevesebb maradjon. Te dolgod, de ez jobb nem lesz,amíg csak ennyire telik tőled. Az undor, megvetés idővel talán közönnyé változik benned. De feltétlenül muszáj ezt megvárnod?
2019. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nőként írom, hogy igazad van.
2019. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment és nem is azt látom rajtad, hogy annyira erőltetnéd, hanem csak kényszerből vagy vele.
2019. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha elköltöznék, nem tudnák fenntartani a házat, a gyerekekkel mehetnének albérletbe. Amit viszont nem tudnak fenntartani. Emellet nem tudom hogyan láthatnám Őket. A feleségemmel nem is veszekedek, ráhagyom mit csinál.
2019. márc. 18. 18:32
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

"Nem vagyok különb?"


Nem. Te is folyamatosan csalod mindig mással. Az ki sem derül az irományból, hogy esetleg előtte is így volt-e és hogy te hűséges voltál-e.

2019. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!