Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Együtt vagyunk a párommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk a párommal 2 éve. Eljegyzés is megtörtént, de az elmúlt időszakban távkapcsolatban éltünk, elhanyagolt. Nem voltunk 1 hónapig együtt, megcsaltam. Félrelépés lenne?

Figyelt kérdés

Illetve azóta megbeszéltük a párommal a dolgokat és a szeretővel is lezártam a dolgokat mostanáig, azóta eltelt pár hónap és előjöttek az érzelmek és felkerestem a szeretőt felet, csak csókolózás történt és majdnem megtörténtek a dolgok. Nem merem bevallani a páromnak. Sajnos ahol ő elhanyagolt, azt máshol kerestem. Kérem mindenféle könnyű vérű kifejezés mellőzését, így is elég a bűntudat.

Lényegében a páromnak már többször a tudtára adtam hogy változzon, de teljes egészében nem látok változást. Ígérget, nem becsül meg, természetesnek vesz... A 3. fél meg komolyan gondolja velem a dolgokat. Mi tévő legyek? 28L



2016. dec. 29. 03:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Félrelépésnek félrelépés, de neked a párodra nincs szükséged, ahogy írod, neki se rád. Szerintem nézz másik pasi után.
2016. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy hónap az "elhanyagolás" ? Meg mi az hogy "érzelmek" a szeretőd felé? Ne kamuzzál már, ne kend a pasidra. Mindenesetre ha ennyire jellemes vagy, akkor inkább add vissza a gyűrűt, mert nem való neked házasság. Illetve szeretném még megjegyezni, hogy rendkívül elszomorító, hogy egy 28 éves nő manapság még mindíg itt tart...mint a 16 éves tinilányok, komolyan...Nevetséges.
2016. dec. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ja és persze hogy az. Sőt, rosszabb annál, hiszen érzelmekről beszélsz. Szerintem te alapjáraton is annyira szerethetted a pasidat, mint a helyi buszjárat sofőrjét. Hasznos, hogy létezik, mert elfurikát olcsóért ide oda, "oszt annyi. Amikor meg késik, mész taxival.
2016. dec. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegében a páromnak már többször a tudtára adtam hogy változzon, de teljes egészében nem látok változást. Ígérget, nem becsül meg, természetesnek vesz... A 3. fél meg komolyan gondolja velem a dolgokat."


Mi a kérdés?

Igen megcsalas.

Szakitanotok kellene?

Igen.

2016. dec. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Na várjunk, várjunk, én elakadtam az elején.

Tehát egy hónapja távkapcsolatban vagytok, amit te úgy értelmezel, hogy elhanyagol, és nincs szex, és ezért az első f.aszba beleültél, illetve mentél vissza repetázni.

Miközben gyűrűs menyasszony vagy...

Aztán megkérdezed, hogy ez megcsalás-e?!


Hát nézzük: ha te úgy veszed, hogy külön vagytok, magyarán most egy hónapig nem voltatok egy pár, akkor nem, nem megcsalás, végül is szingli vagy. De akkor milyen alapon várod el az exedtől, hogy foglalkozzon veled és kielégítse a mindenféle igényeidet?! Elvégre NEM vagytok együtt!!


A másik verzió, hogy mégis együtt vagytok, csak a földrajzi távolság áll közétek, ebben az esetben, ha a vőlegényed megfeszül, akkor se fog tudni viberen keresztül rojtosra ba.szni. Neked ez elhanyagolás, amire reflexből jár a pótfa.sz.

Gondolom, akkor te is teljesen természetesnek veszed, ha neki meg a pótpunci járt, és kicsit megdugott valami cicukát, amíg nem aludtál mellette minden esete. Ha így van, akkor ez nyitott kapcsolat, és nem megcsalás, csak időben hozd a pasidnak is a tudtára, nehogy lemaradjon a lehetőségről, hogy mást is kefélgethet.


A harmadik lehetőség, hogy fordított esetben te lennél a legjobban vérig sértve, amiért az a ro.hadék szemétláda félrelépett, sőt már egy csók esetén is habzó szájjal üvöltenél. Ebben az esetben igen, ku.rvára megcsalás volt, amit műveltél. Tudod, legtöbb embernek a megcsalás pont ez jelenti, hogy az élete párja (akit el akart venni feleségül) pörgött kicsit másnak a fa.szán, plusz bele is zúgott. Ha ez nem megcsalás, akkor mégis mi lenne az, arany bogárkám?


Mert itt egyikünk nincs tisztában a szó jelentésével, és tartok tőle, hogy az te vagy!


Mit tegyél?

Hát két lehetőséged van. Az egyik, hogy hozzámész a vőlegényedhez, akiről azt állítod, hogy elhanyagol, nem becsül meg, természetesnek vesz. És nyakig benne leszel egy sz.ar házasságban, amiben természetesen mindig lesz helye egy pótfa.sznak, ha a kis férjed épp nem ér rá kezelgetni. Gondolom a Don Juant nem zavarja, ha férjnél leszel, elvégre az se hatotta meg, hogy gyűrűs menyasszony vagy. (Vagy elfelejtetted ezt közölni vele? Ejnye... még a végén ő is átba.szva és megcsalva fogja érezni magát, ha kiderül, hogy azóta párszor bekaptad a vőlegényed pötsét is...)

Erre persze a legjobb megoldás mindig az, ha gyorsan szülsz egy-két gyereket.

Utána pedig majd a férjecskéd megy más nőhöz, mert tele a töke a sza.ros pelenkával, a gyereksírással, a nyúzott nejével, és illatos, tettre kész, feszes mellű culira vágyik.


A másik lehetőség, hogy megpróbálsz tükörbe nézni, és saját magad előtt is felvállalod, hogy ezt így elbas.ztad (szó szerint), és hogy a jelenlegi kapcsolatod halott. És szépen visszaadod a gyűrűt, elengeded a vőlegényed, és reméled, hogy az új Don Juan szemében is érsz annyit, hogy megkérjen, elvegyen feleségül, és csillivilli fehér ruhában oltárhoz vezessen, egy két-három milliós szép nagy lagzi keretein belül.


Gondolom, a vőlegényed véletlen sem azért van most távkapcsolatban veled, mert épp külföldön keresi meg az esküvő árát....


Ja, és nő vagyok, de az ilyenektől nekem is elmegy az étvágyam. Viszont konkrétan lesza.rom, hogy mennyire sérti a véleményem a kis mimóza lelkedet, amit épp rongyosra mardos a bűntudat, miközben próbálod eldönteni, hogy ez félrelépés volt-e...


Puszika!

2016. dec. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Attól, hogy az emberek nem mondják ki a könnyűvérű, stb. jelzőket, a véleményük meg nem változik meg rólad. :)


Igazolást és támogatást keresel arra, hogy félreléptél. Az okok keresése is egyfajta önigazolás. A párod is hibás abban, hogy elhanyagol, megszokott, de ezeket nem megcsalással kellene orvosolni, hanem megbeszélni. Szerintem szakítsatok, ez már nem fog működni. Nem fog benned megbízni a párod, jogosan.


Másik gondolat. A szeretőd belemászott a kapcsolatodba. Szerinted, melletted nem tenné meg mással? :)

2016. dec. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 nyitott fiú ***** válasza:
Miért baj, nem feltétlen és mindenben egy ember aki kell neked? Lehet, hogy a szabadon ébredők között érzed jobban magad. Tudod, ha kilógsz a sorból inkább a sorral van a baj.
2016. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Áruld már el nekem kérdező, hogy mi a szarnak vagy együtt a "pároddal", de őszintén? Komolyan mondom egy rakás ilyen nyíg nő van manapság mint te, egyre többel találkozom. Egy rakat kaki a kapcsolatod, lenne olyan aki szeret, megcsalod a palid stb., de az istenért nem szállnál ki a fos kapcsolatodból, inkább húzzátok egymás idejét tovább egy ilyen se veled-se nélküled kapcsolatban. Az okos ember tudja mikor kell váltani vagy lezárni valamit végleg, nálad ez már eljött egyértelműen.

29F

2016. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös: kiváló összefoglaló, ezt így tanítani kellene mindenkinek :)
2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Több honapja vagyunk távkapcsolatban, az eljegyzés is fel volt bontva egy időre. Sokszor a haverok fontosabbak voltak mint én, amit kint keresett pénzt eddig abból semmi sincs (nem rám költötte), pedig állítása szerint miattam ment ki. Ő eljár szórakozni, én ha mennék kiveri a hisztit. Meglátogattam őt, nem volt közösen egy teljes napunk. Hazudozik. A 3. fél tisztában van a dolgokkal, nyilt lapokkal játszom. A 'megcsalás' részéhez annyit füznék hozzá hogy amíg itthon volt a párom egy férfira rá sem néztem.
2016. dec. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!