Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy komoly nő felállít szintek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly nő felállít szinteket a megcsalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amikor megcsalják, akkor mérlegeli azt, hogy kivel csalták-e meg. Tehát gondolok itt arra, hogy a párja legalább egy érett, tanult nővel lépett félre, nem pedig egy roma prostival.


De mi van akkor, ha mondjuk a párja ilyen lányokkal csalta volna meg:


https://www.youtube.com/watch?v=8_yzBHsqFWU


Egy 40 éves nő ezt hogyan dolgozta volna el, hogy a párjának erre a típusra volt igénye, és felrúgta a 3 éves kapcsolatát?


2019. márc. 21. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

3 éves kapcsolat? Ne vicceljünk már, 3 évet alig lehet kapcsolatnak nevezni. Amelyik kapcsolat ilyen rövid idő alatt elromlik és elmúlik a szerelem az sose volt jó. 3 év alatt még bőven a rózsaszín ködös időszaknak kéne tartania, nem pedig már elmúlnia a szerelemnek.

Komoly, érett nőnek tartom magam de a megcsalás az megcsalás. Aki megcsal az nem szerelmes, úgy pedig abszolút semmi értelme a kapcsolatnak. Számomra egy megcsalást semmivel nem lehet szépíteni. Ha nem szeret lépjen ki a kapcsolatból, ne pedig hazudjon és hátbaszúrjon. Abszolút nem érdekel, hogy útszéli prosti volt vagy az angol királynő. Akinek nincs gerince szakítani ha már nem szeret az gerinctelen, semmirevaló ember.

Szerintem pont a buta kislányok próbálják menteni a helyzetet olyanokkal, hogy "jajj dehát olyan szép csaj, teljesen érthető, hogy megkívánta". Egy normális, tapasztaltabb nő tudja, hogy ez nem így van. Aki szeret az akkor se csal meg, ha egy szupermodell mozdul rá.

2019. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sokan nem tudják így félvállról venni az egészet, mint te.
2019. márc. 21. 20:21
 3/14 A kérdező kommentje:

"3 éves kapcsolat? Ne vicceljünk már, 3 évet alig lehet kapcsolatnak nevezni."


Szerintem ez hülyeség. 3 év rengeteg idő, miért ne lehetne annak nevezni?


Vagy te 10-15 évben gondolkodsz?

2019. márc. 21. 20:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, bár nem vagyok 40 éves, csak a 30-hoz közel., de azért válaszolnék én is. Nem állítok fel semmilyen szintet. Tökmindegy lenne, kivel csalt meg, a megcsalás tényén nem tudnék túllépni. Nekem ott vége lenne a kapcsolatnak. Azt gondolom a megcsalás egy nagyon aljas dolog. Ha valami nem működik egy kapcsolatban, meg lehet beszélni, és ha utána sem változik, közös megegyezéssel lehet szakítani. De a másik háta mögött félrejárni, az minden csak nem elfogadható számomra.
2019. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta, én férfi vagyok, de sosem csalnék meg senkit, lett volna nem egy nem kettő alkalom, de még akkor sem csaltam meg mikor már nem szerettem a nőt mert buta liba volt, elgondolkoztam rajta tény, de nem tettem meg az nem én vagyok.

24/f

2019. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem a legkevésbé sem érdekelne, kivel csaltak meg.
2019. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

" 3 év rengeteg idő, miért ne lehetne annak nevezni?"



Nem rengeteg idő. Max. 15 éves korban

Kevés idő.

Egy komoly kapcsolatban, csaladalapitasnal semmiség.

2019. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7


Nem minden komoly kapcsolat alakul házassággá, de attól még az az volt, ezért indokolatlannak tartom az összemosását.


De mondd, mitől "valami" már egy komoly kapcsolat, hány évtől?

2019. márc. 21. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk onnastól komoly, hogy egyrészt rendesen megismerték egymást. Ez egyes kutatók szerint 4, mások szerint 7 év. Másrészt ha már nem csak full rózsaszín ködös szerelem van, mégis együttmaradnak. Ahogy említettem ez egy jó kapcsolatban azért eltart 2-3-4 évig. Persze, a lényeg hogy komolyan gondolják, de nevetséges úgy komolyan gondolni valakivel, hogy alig ismered és elvakít a szerelem. Persze, tök cuki 1 év után arról beszélgetni, hogy majd összeházasodtok meg gyerekeitek lesznek. De ennél sokkal cukibb mondjuk 6-8 év után mikor már megéltetek együtt jó pár problémás időszakot, komolyan megismertétek egymást és megoldottátok az adott problémákat valamint megőríztétek a szerelmet.
2019. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De mondd, mitől "valami" már egy komoly kapcsolat, hány évtől?"


Nem csak az évek számától függ, de olyan 2-3 év minimum.

2019. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!