Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme belemenni egy szexuális kalandba ha komoly kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mondjuk tapasztalatszerzés céljából,vagy elmondhatom m agamnak,hogy ő is megvolt 1szer. Sok időstől hallottam ,hogy a kínálkozó alkalmakat ki kell használni.(persze csak ha valamennyire tetszik az adott illető)
2018. okt. 15. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
hülye vagy? megéri-e szétb...szni a kapcsolatod? ezt neked kell tudni.
2018. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Erről kérdezd meg azt a személyt akivel komoly kapcsolatban vagy és reménykedj abban, hogy nem vág a fejedhez egy tányért.
2018. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Persze hogy van. Az ilyen lehetőségeket ki kell használni.
2018. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Értelme nincs, ha szereted és tiszteled a párod.

Esetedben van, mert a kérdésből arra következtetek, hogy nálatok egyik sincs.

Az megint más kérdés, hogy a kapcsolatban lévő másik mennyire gondolkodik erről szabadelvűen. Lehet megkönnyebülne, hogy ő is kalandozhat végre szabadon.

2018. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az hogy csak mondják! De mikkor visszafelé csinálják ugyan ezt akkor nem is olyan jó érzés mi? Csak gondold végig mit fog érezni a párod. Ha már ilyen gondolatok vannak nálad jobb is ha ott hagyod szegényt.


Nagyon neméri meg hidd el nekem... Én is volttam már mindkét oldalon. A boldogságot neméri meg eldobni. Azt, amit most kapom a barátnőmtől, soha semmiért/senkiért sem adnám fel. 22F

2018. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Minek kéne tapasztalatot szerezni egy olyan egyénnel kapcsolatban, akivel csak "kaland" lenne? Mármint érted, vele lefekszel, abból SEMMI általánosat nem fogsz tanulni, maximum azt, hogy NEKI mi a jó.

Attól meg, hogy "ő is megvolt 1szer" miben, miért lenne több az életed?

Nem költői kérdések, tényleg kíváncsi vagyok ezekre.

2018. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha gerinctelen véglény vagy és jól tudsz alakoskodni, akkor hajrá.
2018. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Idős vagyok igy én is ezt mondom. Miért kell? Nem tudom, talán mert a szex az jó.
2018. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi. Akik a támogatókat lepontozzák, azok kimaradnak/kimaradtak az ilyenekből. Magadra hallgass, ne ránk, akkor leszel igazán boldog, ha pedig megbánod, akkor tanulsz belőle. Ilyen az élet. De egyvalami tényleg rossz, ha azon töröd a fejed, hogy mi lett volna HA.
2018. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is mindegy mit csinálunk, amíg nem ártunk másoknak vele... de itt a bökkenő! Hogy itt van akinek elvehetjük a hitét, az önbizalmát. Magunkat ledegradálhatjuk, közönséges állattá...

Amikor megcsaltak engem tudjátok mi volt a legrosszabb, mi fájt a legjobban?

Hogy a páromat piedesztára emeltem. Ő magasabb szinten állt minden halandó fölött. Imádtam, bálványoztam, különbnek gondoltam mindenkinél... és aztán kiderült, hogy nem az ég küldte hozzám, nem ragyog és nincsenek szárnyai. Ugyanabból a sárból gyúrták őt is mint a lenti alkoholista bácsit.

Rossz volt erre ébredni és ezzel szembesülni. Bármi rossz is volt, mindig tartotta a lelket bennem, hogy az én párom nem. De aztán igen... és én elvesztettem a kapaszkodót. :(

2018. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!