Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha jól megy az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól megy az ismerkedés, miért érzem azt, hogy màr nem kell hűségesnek lennem?

Figyelt kérdés

Régen mikor gondjaim voltak, meg tudtam becsülni a csajokat, sőt, mi több rohantam utànuk. Azóta eltelt az idő, vàltoztam. Külsőre is, a megjelenésem férfiasabb lett, hatàrozottabb lettem. Köszönhetem ezt a tanultaknak, amiket pàr nàlam tekintélyesebb férfitól tanultam.


Azóta azon vettem magam észre, hogy ha lehetőségem van rà, simàn leàllok a csajokkal flörtölgetni. Nevetgélek vele, mintha nem lenne senkim, randira hívom, talàlkozunk is, valami olyan helyen, hogy nehogy lebukjunk, tehàt pl. nem a plàzàban, mintha tini lennék... pàrkapcsolatban nagy ívben teszek a dolgokra, inkàbb jàtszok a gépen, előfoedulhat, hogy napokig nem keresem azt, akivel jàrok. Az van bennem, hogy úgyis akad màs, nagyon megvàltoztam.


Az ilyen vàltozàs normàlis?


2019. márc. 25. 05:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy van úgy, hogy nem is én keresem a nőket, hanem ők hívnak fel telefonon, hogy mi van velem, stb. Ezekből is "érdekes" dolgok szoktak keletkezni.
2019. márc. 25. 05:04
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

És az a verzió nem is létezik nálad, hogy esetleg megszereted az illető lányt? Lelkiismeret nélkül szórakozni emberekkel, főleg lányoknál, párkapcsolatokban, enyhén szólva nem etikus.

A nők szinte egész lénye, élete a szerelemről, párkapcsolatról, emberekről szólhat, elgondolkodhatnál, milyen nyomokat hagysz ezért bennük.

2019. márc. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, én ezen a részem màr túl vagyok a dolgoknak.


Most jobban érzem magam, csak meglepő, hogy mennyire közömbös vagyok.


Úgy vagyok ezzel az egésszel, lesz, ami lesz. Ha úgy döntök, hogy részegre iszom magam egy szórakozóhelyen, akkor nem érdekel, hogy mondjuk az aktuàlis baràtnőm mit mondd. Valahogy olyan, mintha most érezném azt igazàn, hogy én irànyítom az életemet, amiben a csajok jönnek-mennek.

2019. márc. 25. 05:40
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
En is kicsit hasonloan vagyok, kb 20 lánnyal fekudtem le az elmult egy evben, mindegyik izgalmas volt, de 1-4 alkalom utan rauntam. Viszont most van egy aki tenyleg erdekel, meglatjuk mi lesz.
2019. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Végülis mondhatjuk, hogy volt egy képed arról, hogy milyen egy férfi, kívülről pedig olyanná váltál. Belül pedig maradtál az általad is leírt éretlen szinten.
2019. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ideig "oké". (Természetesen nem oké,de egy ideig lehet így élni)

De így hogyan lesz családod? Tényleg jobb ember vagy attól, hogy játszol a nőkkel?

Szerintem egyszerűen csak élvezed, hogy megkaphatod a nőket, igazán egyik csaj sem fogott meg.

2019. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Most dicsekedni jöttél ide?

Nézd, azt csinálsz, ami jól esik neked, csak legyen annyi gerinc benned, hogy az adott barátnődnek is elmondd, hogy te most ilyen korszakodban vagy.

Egy darabig lehet vadaszgatni, ismerkedni. Ha évek múlva sem merül fel benned az igény az állandóságra, meg az érzelmi elköteleződésre, akkor van baj. Szerintem.

37/n

2019. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Leszámítva h nem akarsz kapcsolatot, viszont folyamatosan taetasz, meg azt ami ebből fakad, csak nem.foglalkozol vele a szenvedést és potenciális kínokat, meg le is foglalod az idejület, nincs gond. Szerencsétlenségedre ez a pár dolog ami gond, nagyobb mint az egész 'nem gond' része.

Később majd nagy kínokat élsz meg, ha ennyire tiszteletlen, egyenlőtlen vagy.

2019. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normalis kis gerictelen patkanyba atmenni. Sok hozzad hasonlo pasit ismertem es a vegen szinte mind egytol egyig megjarta. Sokra nem tartod a noket mert ugralnak a seged utan, de majd eleg lesz egyszer beleszeres valakibe aki jol megszivat. A hozzadhasonloak egyhamar nem allnak talpra egy ilyen eset utan. Siman visszakapod az elettol amit most teszel masokkal.
2019. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elni es szorakozni akarsz ne tarts baratnot. Ennyi!
2019. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!