Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedési időszakunk alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakunk alatt legeküdt egy nővel. Szólnátok érte, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, és hatalmas a szerelem. Kiderült számomra, hogy az első egy hónapban, amikor még csak ismerkedtünk, írogattunk egymásnak, és max párszor találkoztunk ( szex még nem volt köztünk akkor), egy nővel, akivel csak összejártak, még tartott a kapcsolatuk. Lefeküdtek egymással. De amikor mi is ott tartottunk, és komolyabbara fordult, azonnal szakított vele. Azóta mi már együtt élünk... mondjam neki, vagy ne háborgassam ezt a dolgot?

2019. jan. 15. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló velem is történt, óriási szerelem, lapoztunk.

Csak akkor is elfelejtett szólni mikor évekkel később megcsalt.

Mindig cseng a vészcsengő, csak az ember hajlamos ügyet sem vetni rá.

2019. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tartok ettől... de végülis akkor nem volt még kapcsolata. Vagyis mi még igazából nem jártunk.
2019. jan. 15. 18:00
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Egyik barátom szintén így volt, hogy ismerkedett egy lánnyal, közben lefeküdt 1-2 lánnyal, de azóta lett a lány barátnője lett. Azóta teljesen hűséges és eszébe se jutna megcsalni a barátnőjét.
2019. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Értem én, de fogalmam sincs mi fog történni, nálunk ez...
2019. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez gáz.


Ha én udvarlok egy csajnak azt szíből teszem hogy megismerjem és tervezzek vele.


Az hogy közben más növel lefekszik gyakorlatilag árulás.


Gyenge emberi jellemre vall ilyen emberrel a helyedben meggondolnám hogy foglalkozzak de nem akarok okoskodni te tudod.

Lehet ettől jobb férfit is érdemelnél, aki nem kamuból van veled meg kamuból szeret ideig óráig..


Pl ha lebetegednél kitartana melletted..?

2019. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy ti akkor még nem jártatok, de ő a másik nővel igen. És vele úgy szexelt, hogy közben már téged szédített. Amelyik pasi erre képes, az veled is képes lesz rá.
2019. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Undorodom az ilyen pasiktól, hogy egy percig se legyen üres az ágya, melegváltás kell, tehát csak akkor szállt le a másikról, amikor biztos volt benne, hogy mászhat rád. Engem zavarna, ha ezt megtudnám és szóba hoznám, de nem vagyunk egyformák, ezt neked kell eldöntened a jelenlegi kapcsolatotok függvényében.
2019. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges szólni. Szakított vele, amikor ti összejöttetek.
2019. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Itt látszik, hogy mindenki csalódások alapján beszél. Szerintem ne ebből indulj ki. Hagy a fenébe.
2019. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt úgy írom mint szexmániás,ismerkedek egy csajjal,simán lehetne mellette nőket d.gni,mégsem teszem,inkább kiverem többször,mert nem visz rá a lélek,pedig eléggé kivagyok.Hogy esne ez a másiknak hogy tartok valakit erre a célra, aztán ismerkedek veled,és na gyere mert veled akarom viszot a párkapcsolatot persze ha ő is így gondolkodik meg tart is szexre akkor nem kell beszélni arról hogy neki hogy esne,ezek az emberek nem úgy látják a dolgokat.

Ismerkedtem csajjal,aki ugyanúgy szereti a szexet nem kicsit,de neki van szexkapcsolata,azt mondta megszakítaná vele hogy ha alakulna velem,meg tali stb... .Tudom hogy van aki úgy gondolja hogy hjajj nincs abba semmi emberi dolog d.gni,hát én meg úgy vagyok vele,hogy majd lesz olyan nő aki max inkább elvan masztival és az igazit várja,meg milyen már hogy addig azzal k.rogat,de mostmár jöhet a másik,csak az szerelemmel,(ha szerelemmel),na hagyjuk már...

2019. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!