Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem számít szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít szerinte megcsalásnak, mert már eldöntötte, hogy szakítani fogunk, csak nekem még nem mondta?

Figyelt kérdés

Így jártam. Nem érzi magát rosszul, hogy megcsalt, mert akkor már szakítani akart, sőt, nem hivatalosan magában szakított velem, csak nekem nem mondta, ezért szerinte ez nem megcsalás. Amúgy hazudott is róla, és csak utólag jöttem rá, hogy aznap épp megcsalt. Persze naiv is voltam, de mindegy.

28F


2019. márc. 28. 11:34
 1/4 acelsziv ***** válasza:
84%

Valamivel ki kell magyarázni, hogy félrekúrt.

Gerinctelen némber. Az élet majd megadja neki ami jár.

2019. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azért mondja, hogy védje a sza.r jellemét.Nem mindenki tud önmagával őszintén szembenézni.Lépj tovább.
2019. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Kit erdekel hogy megcsalas e vagy nem. Vege es kesz.
2019. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Így is úgyis vége ennek a kapcsolatnak. Számomra nem oszt nem szorozva.
2019. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!