Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdt mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolee3 kérdése:

Lefeküdt mással?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolat tiniszerelemből váltottunk át élettársakká. 9 éve voltunk együtt majd tavaly oktoberben a sok munka es karrier miatt hanyatlasnak indult a kapcsolatunk több hónapnyi huzavona után kimondtam a végét. Ujra osszejöttünk idén januarban es minden klappolt ujra boldogok voltunk egymassal es most derült ki hogy a szakitast koveto nap mas fiuval bujt agyba. Amikor kimondtam a veget oktoberben o kert 2 het szunetet meg. Rettentoen faj hogy lefekudt massal rogton szakitas utan egy nappal 9 ev nagyon komoly kapcsolat utan. Nem tudom feldolgozni. Igy az ujrakezdesunk is hazugsagokra alapult mert nem mondta el. Hiaba nem voltunk egyutt hivatalosan o szunetet kert, en adtam, es most derult ki hogy massal volt. O volt az elso szerelmem elso parkapcsolatom elso szex eslo minden! Nem tudom elfogadni hogy kiprobalta massal hiaba vigasztal azzal hogy nem volt jo es csak szex volt. Rettento erzelmes srac vagyok es a 9 ev alatt egyszer sem csaltam meg testileg. Erzelmileg volt megingasom de semmi tobb. Mit tennétek a helyemben? Szerintem az lett volna az egyenes hogy elmonda hogy volt mas a szunet alatt mert akkor ujra sem kezdem vele.


Az esetleges elirasokat nezzetek el kerlek.


Koszonom elore is ha elolvasod es ertelmesen valaszolsz.

25/F



2019. ápr. 4. 09:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Igazából kimondtad a végét, ahogy írod.

Ő így tudta feldolgozni, ha ezt nem fogadod el, akkor hagyjátok egymást végleg békén, mert annak nincs értelme, hogy ezen rágódsz vagy felhozod X hetente.

2019. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem is voltatok együtt, nem ertem, hogy mi a problema. Ha esetleg vegleg szakitotok, es o mondjuk meghazasodik, akkor odamennel az eskuvore balhezni? Hogy hogy meri ezt hiszen ti együtt voltatok?
2019. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem az lett volna az egyenes hogy elmonda hogy volt mas a szunet alatt mert akkor ujra sem kezdem vele."


Itt van a kulcsa a dolognak. Ha nem tudod neki lenyelni, hogy volt mással, akkor ne nyűglődj tovább, hanem cselekedj úgy, ahogy akkor cselekedtél volna, ha azonnal elmondta volna. Most már tudod, hogy mi történt, nem kötelető együtt lennetek.

Viszont ha vele vagy, akkor ezt a hisztit hagyd abba, mert megmérgezed a kapcsolatotokat!

2019. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Hát tudod, azért ahhoz képest amit abban az esetben tapasztaltál volna, hogyha nem az elsővel vagy 9 évig, ez szinte semmi. Egy szent ha tényleg csak ennyi. Ezt simán el kéne nézned, ha nem is esik jól. A hazugság nyilván gáz, de azért maga a helyzet nem olyan durva, ha rosszul is esik.
2019. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%

Hány pasival fog még dugni rajtad kívül...... Naivitás azt hinni hogy a nő (vagy pasi) egy életen át hűséges tud lenni.

Ne törődj vele csak élvezd az életet. Engem is megcsaltak párszor. Csak az első fáj, a többit lassan megszokod.

Ha másik nőt nézel azt is megkurták jópáran előtted és utánad is meg fogják. Ilyen az élet.

2019. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem értelek.

Kidobtad, akkor nem tökmindegy neked, mit csinált? Semmi közöd nem volt hozzá.

2019. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha még megakarod tartani ezt a lányt és tényleg szereted, akkor tudatosítod magadban, hogy ez nem jelent semmit és elfelejted. Minden gondolatban dől el. Ne úgy fogd fel,hogy rosszat tett ellened, mert ez nem így van. Elmondásod szerint hűségesek voltatok 9éven át egymáshoz, miután szakítottatok semmi beleszólásod nincs/nem volt abba,mit tesz. Sőt, inkább örülj annak,hogy ilyen hűséges lányt kaptál, aki nem csapott be, hisz ez nagyon ritka és inkább megkellene becsülnöd! Sőt, így kevesebb az esélye annak is,hogy a kapcsolatotokon belül felébred a vágy benne,hogy milyen lehet mással.

Ha azt mondja téged szeret és az csak szex volt, akkor csak a jelennel törődj és azzal,hogy jó legyen a kapcsolatotok. Nem kell annyira felfújni ezt az egészet, akármilyen érzelmes vagy.

Illetve ha emiatt szakitasz vele, azt hogy fogod elviselni,hogy a következő barátnőd esetleg sokkal több férfival feküdt le előtted? Vagy vársz és keresel egy szüzet? Akkor agglegényként őszülsz meg nagy valószínséggel. Úgyhogy embereld meg magad és örülj neki,hogy a párod csak egyetlen emberrel volt rajtad kívül.

2019. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%
nekem ez kissé úgy tűnik mintha ő 9 évig arra várt volna, hogy végre lefeküdhessen mással és ahogy zöld utat adtál neki ő egyből nagy mohón le is csapott a lehetőségre.. amúgy nekem az a személyes meglátásom hogy ezek az első nagy tini szerelmek halálra vannak ítélve mindig.
2019. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Kutyaharapás szőréve"

Ezt tudod nem azért mondják, hogy "nesze most jól kibabrálok és féltékennyé teszem a másikat", hanem azért, magas intenzitású érzelmi kilengés kell ahhoz, hogy fel tudd dolgozni a másik elvesztését.

Úgy is mondhatjuk, hogy pótolva lettél nagyon kis ideig, ám az írásod szerint nem tudott pótolni.

Tessék ezen túllépni, jobb előbb mint később amikor már család is van.

2019. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon jók a válaszok, jól tükrözik a női mentalitást.

Egyébként elmondanám neked, hogy ha másnap már mással dugott, az megvolt neki előtte is.

Ne legyél naiv, ha egy nő időt kér, az azt jelenti, hogy bele akar ülni másnak a farkába.

Ezer éves trükk.

2019. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!