Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny szerető?

Figyelt kérdés

Ha féltékeny a szeretőm, akkor szerelmes?


Feltevés.


2019. ápr. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Pont a kérdésed előtt tettem fel a saját kérdésemet. Érdekelne engem is.
2019. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos, hogy szerelmes, csak birtoklási vágy. Az is lehet, hogy nem akarja, hogy más kúrogasson.
2019. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ő is krogat mást..

És a pasi nem féltékeny a nő férjére, csak más egy éjszakás pasikra?


Nem én vagyok az illető.. Csak ma hallottam egy szóbeszédet, egy falubeliről.. és ezen elgobdolkoztam...

2019. ápr. 10. 21:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár én is voltam már szerető, és felétekeny és fordítva... Az szerelem volt,de mi azóta elvaltunk és osszejottunk egymással.
2019. ápr. 10. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Voltam már szerető nem egyszer. Volt olyan eset, ahol azért voltam féltékeny a pasira, mert szerelmes voltam belé, volt olyan is, hogy nem voltam szerelmes csak.. egó :D
2019. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy mással is legyél... Te nem vagy rá az? Miből gondolod hogy féltékeny?
2019. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen esetben. Csak hallottam ilyen esetről 🙄😊 köszi a válaszokat, érthető vegulis...
2019. ápr. 11. 06:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ebbe a helyzetbe vagyok és nem vagyok. Rá az.. 28 l vagyok ő majdnem 40 de naagggxon féltékeny ő... De ő. Mondja is hogy szerelmes
2019. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!