Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtént-e már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toporcoló kérdése:

Megtörtént-e már valakivel, hogy féltékeny lett párja múltjára, annak elbeszélései alapján, és ez fájdalmat, de egyben nemi izgalmat is jelent neki?

Figyelt kérdés

50-es férfiként

szerelmes vagyok barátnőmbe, akit 4 éve ismerek, és nagyon egy hullámhosszon is vagyunk. Rengeteget beszélgetünk, így elmondta házassága alatt történt kalandjait is, amiket férje általi elhanyagoltsága miatt vállalt be. Ezek, és ezek közül is különösen egy egzotikus kapcsolat zavar, fáj, de maszturbálás közben a legnagyobb izgalmat is okozza. Tudom, hogy semmi értelme a múlton rágódni, de nálam ez nem tudat, hanem érzés kérdése. A szerelemmel együtt biztosan ez is elmúlik, ahogy volt feleségem esetében is történt, de addig csak azt tudom tenni ellene, hogy gyakran magam elé képzelem őket, örömszerzés közben, abban reménykedve, hogy idővel megunja az agyam (vagy a lelkem?), kikopik belőlem, közömbössé válik a múltja. Mi a véleményetek róla?



#szerető #féltékenység #múltbeli kapcsolatok
2018. dec. 1. 18:17
 1/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Az első barátnőmnél a volt barátjára voltam kissé féltékeny. Egy igazi nagyképű, nagypofájú, tahó volt. Eléggé zavart, hogy néha-néha SMS-t küldött az exemnek az a félcigány trágyadomb, a volt párom meg mindig készséggel állt rendelkezésére. Végül meg is csalt vele. Kuka!

A második barátnőmnél szintén a volt barátja került nálam képbe, ugyanis elképesztően művelt volt a srác, de nagyon durva szinten. Aztán időközben egy egészen véletlen eseménysorozat után összespanoltunk és egy hihetetlenül jó arcként ismertem meg az exem volt barátját. Az exem összevissza hazudozott hónapokon keresztül róla is, mint mindenkiről az ismerősi körében. Meg is csalt egy nagypofájú, önelégült szociopatával. Kihajítottam. A volt barátja viszont évek óta a baráti körünk kemény magjába tartozik.

2018. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem történt meg, mert nem jönnék össze olyan nővel, aki össze-vissza csalta a férjét, főleg egy "egzotikus" szeretővel. Nagyon alacsonyan van nálad a mérce.


#1 Te is ugyanolyan trágyadomb vagy, hogy egy ilyen ember után képes voltál használni egy puncit, bár a többi kérdés alatti fröcsögésed alapján azt is kétlem, hogy volt valaha csajod.

2018. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem értem miféle fröcsögésről írsz, amikor egyetlen témához sem szóltam hozzá. Amúgy 16, vagy 17 nővel voltam eddig. Gondolom, te legalább a duplájával. :)
2018. dec. 2. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érzek féltékenységet,inkább vannak dolgok amik izgatnak.
2018. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kedves kérdezővel történt levélváltás során megtudtam, hogy:

- a ribizli óvónőként dolgozik

- a 6 éves "nehezen kezelhető" kisfiát lepasszolta a nagyanyjának, hogy mehessen a négerrel kufircolni

- azért csalja meg a párjait, mert depressziós (nyilván más férfiak fütyijéből depit gyógyító orvosság folyik)

- bár az eset 20 éve történt, a mai napig képtelen elélvezni

- ez egy "tündéri", "aranyos" nő

- mivel más nő nem jutna a kérdezőnek, azért van vele

2018. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Figyelj! Ha nő vagy, ha férfi, (már bocsáss meg), szamár vagy, tapasztalatlan, és szemellenzős. Ha neked is kijut majd egy olyan partner, aki empatikus, érzéki, kedves és ragaszkodó, akkor úgyis megértesz. Ahogy fentebb írtam, nekem 15-16 partner után adatott meg ez. Majd ha te is túl jutsz legalább egy-kettőn, akkor felnyílik a szemed, és nem egysíkúan látod a kapcsolatok működését.
2018. dec. 13. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet?
2022. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem mit menőznek az emberek a kudarccal végződött, nem vitrinbe való párkapcsolataikkal
2023. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!