Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élők ti mivel ütitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élők ti mivel ütitek el a szabad időtöket, hogy ne gondoljatok a magányra?

Figyelt kérdés

Én már eleget ismerkedtem interneten. Tinderen senki átlag csaj nem akar engem. És még a közelbe is kilő szinte mindenki.


Nincs előnyös fejem hozzá, hiába vagyok szálkás és izmos (Van egy csöpp kondis múltam). Hiába vagyok ápolt és járok csupa márkás cuccba.


Bulikba többször volt olyan, hogy 5/3 csaj kinevetett vagy csak annyit mondott nem érdekel ki vagy, és odébbállt és a barátainak hencegett.


Volt persze olyan is, hogy felszedtem és randiztam egy kis naív 16 évessel de az is 3 napig volt oda értem, aztán hetekkel később kijelentette úgy is lesz más barátnőd.


---------



Nem sírok vagy ilyesmi csak elfoglaltságot akarok találni, mert egyedül nem a legjobb az élet.



2019. febr. 25. 19:48
 1/9 anonim válasza:
Sport..? Közben tudsz ismerkedni is.
2019. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kerékpározom, de itt vidéken mindenki kocsival jár szinte. És bevan fásulva a munkába.
2019. febr. 25. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Sport, edzés,idegen nyelv tanulása, hangszer.

A fejen,arcon sokat lehet ám változtatni. Küldj képet ha gondolod és szívesen segítek.

2019. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

rágörcsölsz az egészre, éld az életed, mozdulj ki a 4 fal közül, és egyszer majd belebotlasz valakibe

én ezeket csinálom, amikor szingliként kell töltenem a szabadidőmet

-sport (AYCM SportPass kártyát ki lehetett váltani a munkahelyemen, érdemes utánaérdeklődni, rohadt jó, rohadt sok helyre be lehet menni vele, sok programot lehet csinálni)

-önfejlesztés, kommunikáció fejlesztése (rengeteg pszichológiai könyvet olvasok, érdekel a mindfulness, flow, tudatalatti, hipnózis meg hasonló pszichológiai témák, eljárhatsz egy pláza könyvesboltjába is, ott is lehet szép lányokat látni)

-sorozat, rengeteg jó sorozat van netflixen, HBO-n, amit le is torrentezhetsz

-haverokkal bulik, kocsmákba beülni, ott embereket ismersz meg

-elkezdeni egy tanfolyamot, diplomát, mesterképzést, okj-t, bármit, ott szintén embereket ismersz meg, és a karrieredet is építed, ami szintén vonzó egy nő számára (lehet hisztizni ellene, de nem érdemes)

-foglalkozz többet a külsőddel, öltözködéseddel, ápoltságoddal, hajaddal stb. egy átlag feletti igényesség rengeteget dob még egy közepes pasin is

-főzni tanulni, főzős workshopokra eljárni, itt is talált már barátnőre ismerősöm

-Próbáld meg különböző fórumokon megtalálni hasonló érdeklődésű embereket, mint te (zene, művészetek, politika, de akár műszaki, technológiai dolgokban is, egyre több gamer csaj van)

-utazgass

-vegyél egy állatot, amiről tudsz gondoskodni, kutyasétáltatás közben is lehet lányokat megismerni, vagy akár amikor kutyakajákat nézel a Fressnapfban

-legyél igényes a környezetedre, tedd rendbe a kerted ha van, pofozd ki a lakásod lehetőségeid szerint, fesd ki szobád, ha összejön valami, ne egy putriba vidd fel a csajt

-fejleszd a pénzügyi IQ-d, legyél tisztában a befektetésekkel, gazdasággal, üzleti élettel, bármikor jól jöhet, nézzél online kurzusokat

hirtelen ennyi, de még 2x ennyit fel tudnék sorolni

2019. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Amíg egyedül voltam, a hobbijaimnak éltem. Nekem ez az éneklés, az állatok és a kézimunka. Heti 2x volt kóruspróba, plusz havi 1-2 fellépés. Ha volt rá időm, menhelyekre jártam segíteni fotózni a cicákat, játszani velük, v kitakarítani a helyüket. Ha pedig otthon punnyadtam, akkor hímeztem, varrtam, stb.


A férjemet a kórusban ismertem meg, a gyerekeknek egy csomó játékot, takarót, stb én varrtam meg... és alig várom, h elég nagyok legyenek ők is a menhelyezéshez. 😊

2019. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Iszom
2019. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom, de gyakran akad valaki, akivel ismerkedem, egy ideig reménykedem, hogy jól sül el, aztán nem, így tovább ismerkedem. Nem csak üldögélek zárkózottan, nagy magányba burkolva. Közben meg a hobbijaim, életcéljaim is lekötnek.
2019. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyedul vagyok megsem vagyok.maganyos

Na akkor mi is van ...??


Semmi, te maganyos akarsz lenni eldontoted. Ez a nagy helyzet.

Valtozztass!

2019. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Min változtassak?


- mondjak fel

- dögöljek otthon segílyen?

- drogozzak

- cigizzek



Egyedül ma se jó egy fárasztó nap után.

2019. febr. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!