Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen módon tudnám kideríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon tudnám kideríteni, hogy a párom valóban megcsal-e?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdés ez, gondolkoztam is rajta, hogy hogyan tudnám leírni.. A barátommal már lassan 1,5 éve vagyunk együtt, minden szép és jó vagyis "jó". Már jó ideje érzem róla, hogy valószínűleg meleg de tuti, hogy biszex.


*intim rész: kapcsolatunk kezdete után pár hónappal jöttek az extra dolgok szex közben, először megkért, hogy popsiba had csinálja amit én engedtem neki (nekem alapjáratból nincsen ezzel gondom sőt még élvezem is), de utána már csak azt akarta és mai napig csak a popsi, punciba nem is akarja, ha bedugja akkor meg rögtön lelankad, az orált kb az elejétől fogva alig szerette, vagyis úgy szerette, ha közben az ujjaimat bedugom az ő fenekébe és ettől tud elélvezni. Többször rákérdeztem már, hogy mit érez, nem e gondolja, hogy vonzódik a saját neméhez, de mindig kikerülte a választ. Egyszer annyit mondott, hogy "maximum biszex vagyok" de ezt is kicsit italoasbb állapotában ismerte be. Többnyire ezért érzem azt, hogy meleg amit még el is tudnék fogadni, de a megcsalás témakörbe tettem fel a kérdést.. nem akarom leírni, de heti több alkalommal szokott járni szaunázni (kondizik, elég komolyan és én szerintem is jó szaunázni kondizás után), viszont olyan szaunába jár ami köztudottan olyan szauna ahol meleg dolgok is történnek (nem akarom leírni a nevét, nehogy szabályellenes legyen), párszor rákérdeztem már, hogy miért pont oda jár, de mindig annyival intézi el a dolgot, hogy mert az van a legközelebb - meg az van a legjobban kiépítve.


Attól félek, hogy ezen a helyen éli ki a vágyait, amik nem derülnek ki, hogy tényleg megtörténtek e, a kérdésem tehát az lenne, hogy milyen módon tudnám kideríteni, hogy az adott helyen tényleg meg csal-e , és milyen gyakori az ilyen "szexuális vágyak" más férfiak körében esetleg más párkapcsolatokban, és a leírt történetem alapján, mit gondoltok a páromról?


2019. ápr. 26. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év még nem olyan nagy idö. Menekülj!
2019. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen mindegy, hogy megcsalt-e vagy sem. Nem bízol benne, és nem is úgy tűnik, hogy ezen tudnál változtatni. Ha most kapnál is valami tuti tippet, idővel elkezdenék más miatt bizalmatlankodni. Plusz a szexuális életetek sem felel meg számodra, megbeszélni nem tudjátok.

Nyomozgatás helyett inkább szakíts.

2019. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

És addig, amíg nem análisan csináltátok, addig nem volt a baj a "normális" közösüléssel csak azóta?

Szerintem még magának sem vallja be ezeket a vágyakat, amik valójában benne vannak.

2019. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem számít, hogy megcsalt-e vagy sem.. a bizalmad számít, amit elvesztettél. Ha vissza akarod szerezni, akkor le kell ülni, meg kell beszélni. Felnőtt emeberek módjára.


Ha meg mást szeretnél, akkor azt is lehet.

2019. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem izgatja őt a női nemi szerv, akkor hogyan okoz neked orgazmust?


Szerintem ha nem te vetsz véget ennek a kapcsolatnak, akkor idővel ő fog. Jelenleg küzd magával, nem akarja még saját magának sem bevallani, hogy meleg. Viszont azt gondolom, hogy amint túllendül ezen, nem fog veled maradni. Gondolom, szerelemről szó sincs köztetek!?


Gondolj bele abba, hogy így akarod-e leélni az életed?

Szerinted van jövője a kapcsolatotoknak?

Ha vele maradnál, el tudnád fogadni, hogy csak análisan vagytok együtt?

2019. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben tartanék a nemi betegségektől nehogy hozzon neked "valami aprságot"!
2019. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

"Ebben az esetben tartanék a nemi betegségektől nehogy hozzon neked "valami aprságot"!"


Tök logikus. Hiszen heterok sosem visznek haza nemi betegséget, talán el sem kapják :)

2019. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan..nem tök mindegy hogy megcsal-e ha meleg? Marmint oké persze értem nem érdemled meg, nem szep dolog. Inkorrekt is. De ha meleg akkor az olyan amin "nem tudsz segiteni". Szerintem ennek így semmi ertelme. Saját magával sincs tisztában. Magfogalmazni sem tudja mihez/kihez vonzódik. Ez a probléma!
2019. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul később hogy lenne így gyereketek? (feltéve, ha szeretnétek/szeretnél persze) Én végtelenül megalázónak érezném, hogy az alapvető nőiességemre (punci, cici) nem izgul fel a párom...
2019. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár érte. Kivàló ügynök volt.
2019. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!