Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A testvèremet (26) megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvèremet (26) megcsalja a fèrje (30) egy 16 èves lànnyal. Kiderült ès botràny lett (làny szülei-testvèremèk. ) Hogy segítsek a húgomnak?

Figyelt kérdés

Kèt napja nàlam alszik, nem bírja elviselni a kialakult helyzetet. Napok óta alig eszik ès sír. Szabadsàgott kellett kivennie emiatt. Jó kapcsolatuk volt, de mint kiderült, a fèrje nagyon jó színèsz. A fèrje vidèkre utazott, ő ès a làny hallgatnak, a szülők a húgomat keresik folyamatosan, mintha ő tehetne a dologról.

Èn sokkolt ès tehetetlen vagyok Szeretnèk segíteni neki de ott elakadtam, hogy nem èrtem, a sógorom, akit lassan 7 ève ismerek, hogy mehetett rà egy 16 èvesre.

Hogyan segítsek, mit mondjak a testvèremnek?


2019. ápr. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged lesokkolt akkor belegondolni is szörnyű mit érezhet a testvéred. Én megpróbálnám megvédeni a további csapásoktól amik érhetik. Ergo nem engedném hogy keresse a férfi vagy a szülei. Azt kell éreznie hogy bármi tönténjék te egy biztos pont vagy az életében akire támaszkodhat ameddig szüksége van rá. Időt adnék neki és megmondanám hogyha szeretne beszélni róla èn ott leszek neki. Csak idővel gyógyulnak be ezek a fajta sebek sajnos. Addig csak biztonságot nyújthatsz neki. :( Ami pedig a férfit illeti: isten malma lassan őröl.
2019. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Vagy a kérdező nem tud normálisan fogalmazni.
2019. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdező nővérét aki 26 éves megcsalta a 30 éves férje egy 16 éves lánnyal.

Nem tudsz mit tenni azon kívül , hogy minden szemétnek elmondjátok. Azt viszont pozitív lehet, hogy egy 16 éves lányban biztos nem a szerelmet kereste ..

2019. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy zaklassa a férje vagy a lány szülei.. az idő hátha segít
2019. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!