Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszünk egymásnak, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk egymásnak, de van barátnője, akit állítólag szeret. Mégis találkozna velem kettesben "barátilag". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srác régebben hónapokig nyomult rám neten, ott ismertem meg, de nekem akkor volt mással alakulóban kapcsolat, úgyhogy nem találkoztunk soha. Majd eltellt pár év, és közben lett barátnője. A sors furcsasága, hogy az utóbbi időben mindig összefutottunk valahol a városban, felismertük egymást képek alapján, és nekem nagyon bejön élőben...amikor már a 3. ilyen véletlen találkozás történt, akkor bejelölt facebookon, és elkezdtünk újra beszélgetni. Mondta hogy 2 éve van együtt a barátnőjével, minden szuper, nemsokára összeköltöznek. De mégis bókol, hogy neki is tetszem élőben, hogy ha nem lenne senkije összejönne velem, azonkívül hetek óta minden nap ír és beszélgetünk. A beszélgetések eléggé barátiak, pl elmesélem neki milyen volt a legutóbbi randim stb. Viszont azt is tisztán érzem, hogy azért nem csak barátkozik, sok kis célzása van. A lényeg, hogy szeretne találkozni velem kettesben, elmondása szerint csak barátilag, hiszen ott a barátnője. Nem tudom mit tegyek, engem is vonz, külsőre is, személyiségre is, de úgy érzem ez az első "baráti" találkozó a pokolba vezető út első lépése lenne. Soha nem csináltam ilyet, és nem is akarok, én átéltem milyen megcsaltnak lenni, és ellenkezik az elveimmel hogy ilyen fájdalmat okozzak egy másik nőnek. De mégis vonz a találkozás gondolata, hogy mivan ha ő lenne az igazi, talán össze is jönnénk, és én meg elszalasztom. Amúgy a férfi egyáltalán nem egy skalpokat gyűjtő casanova, elég visszafogott, érzelmes típus, annak kevesebb esélyét látom hogy csak egy szexet szeretne tőlem, szerintem neki érzelmileg nincs rendben a kapcsolata.
2019. ápr. 28. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy olyan faszi lehetne az igazid, aki ilyen lazan szembeköpi a baratnojet? Te is tudod, hogy nem baratilag akar talalkozni a noje hata mogott, hanem szimplan kivancsi, hogy van-e jobb ajanlat a "piacon". Nem gondolnam, hogy ilyen csuszomaszora barmelyik tisztesseges es egeszseges kapcsolatban gondolkodo embernek szuksege lehet.
2019. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert annyira ismered, hogy ezt kijelentsd, hogy nem egy csalfa fax. Meg pont ezt mutatja a mellékelt ábra is. Jól megdugna a nője mellett, azt' annyi.
2019. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem helyes kiszúrnia barátnőjével. Te is tudod milyen megcsaltnak lenni. A legjobb amit tehetsz, hogy finoman az értésére adod, mivel kapcsolatban van, így nem találkozhatsz vele. Annál is inkább mert szimpik vagytok egymásnak. Ha valamit akar, keressen írásban. Értem hogy tetszik neked, és az ahogy udvarol, de tudod milyen megcsaltnak lenni, könnyen bele tudod képzelni magad a masik nő helyébe. Azon kívül a visszafogottság csak egy tulajdonság. Lehet hogy őt is vonzza a tudat, miszerint más nőnek is tetszhet. Vagy úgy is fogalmazhatnék: a tiltott gyümölcs lehetősége. Nem olyan biztos az, hogy szakítana a párjával érted és összejöttök.

Ne válaszolj neki minden egyes alkalommal amikor keres, és csak a felét hidd el annak amit mond. Vagy annyit sem. Lehet hogy semmi gond a kapcsolatával. Lehet hogy pont miatta rossz, csak úgy adja elő. Ez is egy csel lehet hogy megkapjon.

Kíváncsi vagyok ha a nőt kérdeznéd meg, ő mit mondana.

Nem éri meg belemenni. Várd meg a szakítást.

2019. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mit mond, azt nézd, hogy mit tesz: Két éve van barátnője, össze fognak költözni, emellett neked írogat minden nap, meg bókol és kettesben akar találkozni. No comment...
2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális nő csírájában elfolytja az ilyet...


Találkozz csak nyugodtan vele, pippantsd le majd a wc ben mert ő egy érzelmes nem skalpgyűjtő emberke.

Tudod aki normális és nem "olyan" az nem irkál és nem akar találkozni a meglévő barátnő mellett! Tudod mit csinál egy NORMÁLIS férfi?! Kilép a szar kapcsolatból mielőtt találkozik/ismerkedik valakivel!

Ennyit erről...

2019. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kérdezz meg magadtól: tud a ti napi cukiskodós-bókolós-ki milyen szexit álmodott beszélgetéseitekről a csaja? Ugye nem valószínű? Akkor hm-hm, mit is csinál az a fiú, csak nem épp a félrelépést készíti elő egy általa kaphatónak ítélt csajjal? Mondom félrelépést, nem szakítás utáni új kapcsolatot. Ez kell neked?
2019. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem hagyja ott a barátnőjét miattad,neki csak a lyukad kell 1-2 menetre max. Csak ürítésre használna!! Ha neked ez kell hajrá!!
2019. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak alakulóban volt, mégsem találkoztál vele "barátilag". Ő akar, pedig komoly barátnője van 2 éve. Neked ez nem elég intő jel?

Érzelmileg nincs rendben a kapcsolata? Ó szegényke! Biztos azért költöznek össze...


Naív vagy, bevetted te is, hogy a kapcsolata boldogtalan, és ő csak megértésre és egy kis nőies gyengédségre vágyik, amit otthon nem kap meg...

Aztán mire észbe kapsz, hónapok óta a szeretője vagy, és azt várod, hogy szakítson, de most épp nem tud, mert....

2019. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt veled is ugyanúgy eljátszhatja. Lehet a barátnője is azt gondolja hogy ő az igazi neki, aztán közben neked írogat. Eleve látod hogy ezt csinálja a barátnőjével, miből gondolod hogy veled más lenne?

Szerintem hagyd.

2019. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyan ilyen felállásom votl egy lánnyal, amikor a kapcsolatom már nagyon a végét járta, teljesen tönkrement. Nyilván nála sem kerek valami, különben nem flörtölne
2019. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!