Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, akik állítólag annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik állítólag annyira nagyon szerelmesek vagytok a csajotokba, elárulnátok miért csaljátok akkor állandóan?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
A friss punci mindig érdekes.
2019. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem szerelmesek. Ennyire egyszerű. Sima kifogás ez a "te vagy az életem szerelme, csak véletlenül csaltalak meg de téged szeretlek" azért, hogy megmaradjon a biztos lyuk.
2019. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Ne átlagosíts mert nem minden férfi ilyen. Én egy barát
2019. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A f** soha nem áll fel véletlenül és senki nem ül bele véletlenül
2019. ápr. 23. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem két különböző rétegről beszélsz.
2019. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. ápr. 23. 17:57
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
3# csak a negyedét küldte el. Ne átlagosíts nem szép dolog nem minden férfi ilyen én egyetlen barátnőmet se csaltam meg és gondoskodó kedves voltam velük ők meg szemetek voltak velem még se mondom azt hogy az összes nő szemét csak hülye voltam rosszúl választottam . A rendes férfiak ugyan úgy szenvednek a sok hülyétől mint a rendes nők.
2019. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Igena farkam felalna, haegy csaj elkezdene izgatni, de nem hagyom hogy olyan helyzetbe keveredjek, tehat nem izgathat fel mert nemhagyom es igy nem is csalom meg.
2019. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Komolyan!


Szerinted ha valakinek a párja, egy elit olasz étterem séfje, és mindig tele a hűtő olasz ételkülönlegességekkel, az sosem kíván meg egy kínait vagy gyrost, vagy magyaros ételt?

2019. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez megint csak példalozas,nem minden pasi ilyen moslék

Én minden paromhoz hüséges voltam,feltudom fogni ésszel,mennyire szanalmas es a nö számára megalázo ha egy masik nővel vagyunk,míg Ő szerelmes belénk!

Eq

2019. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!