Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmet többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet többször is látták egy másik sráccal, a srác állítólag ölelgette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én másik városban dolgozom, ők kollégák. Ritkán találkozunk, talán kicsit hanyagoltam is, sokat veszekedtünk az utóbbi időben. Állítólag már többször látták őket a városban munkaidő után, csókot meg durvább dolgokat nem láttak, csak hogy ölelkeztek, sokáig együtt voltak, a srác próbálta tapizni a barátnőmet, de barátnőm állítólag nem hagyta. Ezt közös ismerőseink mondták. Barátnőm nem is mondta, hogy találkozott volna vele vagy bárkivel. Most mit csináljak? Egyfelől idegesít, mert ha nem vagyok résen, szerintem bármi lehet köztük, másfelől nem akarok vádaskodni, mert mi van, ha egy szó sem igaz ezekből. Azt tudom, hogy jóban vannak, és hogy bejön a srácnak, de barátnőm sosem csalna meg, nem olyan típus. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2018. jún. 28. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

vágd agyon a srácot, mert rámászott a barátnődre.

De csak úgy titokban, a bnőd ne tudjon róla.

És ne veszekedj a barátnőddel, mert rendes lány, ha nem csalna meg sosem.

Ne légy puhány.

2018. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél egy nagy levegőt, meg egy guminőt. De ne vádaskodj, meg ne szakíts, csak azért, mert másik srácot ölelget.
2018. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg például foglalkozz a kapcsolatoddal, hogy az rendben legyen, ne kelljen veszekedni, ne legyen senki elhanyagolva.
2018. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Megpróbálnám helyrehozni a kapcsolatomat ha valóban szeretem.

2. Rákérdeznék nyíltan.

2018. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Dobd ki az asszonyt.
2018. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kérdezz rá nyíltan, beszéljétek meg, hogy akkor most mivan velük/veletek.
2018. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell kérdezni, és megbeszélni, hogy helyrehozható-e a kapcsolat.
2018. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő már nem a te barátnőd....
2018. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!