Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy nincs értelme, működésképtelen egy megcsalásokkal teli párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már szerelmes? Csaltak már meg? Ha ezeket megtapasztalatod, megtudod.
2019. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodás helyett próbáld ki.
2019. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Komolyan kérdeztem. Miért ne működhetne? Attól még a párom szeretem.
2019. máj. 5. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még a párom szeretem."


Fogalmazd át a mondatot, úgy, hogy tudom, hogy a párom mással hentereg, de nem zavar, hisz engem szeret. Így is megállja a helyét? Ha igen, akkor keress egy olyan partnert, aki benne van a nyitott kapcsolatban.

2019. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Izabella220 ***** válasza:
89%
De cuki.Megfogalmazom pontosabban helyetted.Attól h belógatom másokba még szeretem a párom aki biztos punci.
2019. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek kérdező - te csaltad a párod, de attól még szereted; vagy a párod csalt meg, de annak ellenére is még szereted?
2019. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

A nyílt házasságban nincs megcsalás, mert a másik áldását adta erre.


De ahol megcsalnak (a hátad mögött hentereg mással, amiről fogalmad sincs) az több ponton is a másik megalázása.

2019. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, mert ha valakit szeretsz akkor eszedbe sem jut megcsalni.
2019. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom, de nem lesz teljes a lista.

1. Folyamatosan szükséged van másokra, amit tőle megkapsz, az nem elég.

2. Azért csalás a neve, mert csalsz, hazudsz, titkolózol. Hisz ő nem tud róla.

3. Nem érdekel, hogy el fog hagyni, ha kiderül. Lehet, hogy nem első után, de el fog hagyni.

4. Nem vagy képes egy se99el két lovat megülni. A szeretővel töltött időt, energiát, törődést, stb. a párodtól veszed el. Nem hiába buknak le sokan azon, hogy kevesebb a szex, nincs beszélgetés, eltávolodtok.

Félgőzzel nem lehet teljes értékű kapcsolatot fenntartani.

5. 50%, hogy nem (csak) kapcsolaton belül fogan gyereked. Szép kis család lesztek...

6. Sokkal fontosabb neked egy pár perces élvezet, mint a párod lelki épsége. S2arsz bele, hogy ő mit érez, ha kiderül.

7. Nem őt szereted, hanem azt, hogy tudod csalni, ő vaknak tetteti magát, neked meg jó. Csak ezt értékeled benne, hogy tudsz így élni.

2019. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom másoknál hogyan, avagy hogyan nem működik, de a saját példát letudom írni.

Nekem nem volt többé gusztusom az illetőhöz, sem bizalmam felé. Számomra undorító, hogy hol ide, hol oda teszi, aztán meg belém próbálja gyömöszölni. Nekem ehhez sosem volt és nem is lesz gusztusom. Ez van. Inkább egyedül vagyok, mint egy ilyen jellemtelen alakkal.

2019. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!