Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Maradjak tàvkapcsolatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak tàvkapcsolatban vagy ennek semmi értelme?

Figyelt kérdés

Tàvkapcsolatban élünk pàrommal a kezdetektől 1,5 Nagyon messze élünk egymàstól. 2018 nyarat nàlam tőltötte és télen 2 hónapot én voltam nàla külföldön. Megbeszéltük,hogy kiköltözöm hozzà 2019 januàrban..

(Haza jöttem és kiderült teherbe estem, mindennél jobban szerettem volna megtartani,de ràmtolta az abortuszt ami miatt lelkileg azóta sem vagyok jól.)

(Elis hidegültünk kissé... sok vita,hazudozik,letagad dolgokat...)

Sajnos vissza mondta,mert van egy pici yorkim és àllítólag nem mehet a lakàsba (albérlet) kisàllat.. Pedig kint volt velem nàla.Azt mondta szóltak neki mikor eljöttem,hogy nem szabad.

Azóta 2 havonta talizunk. Rengeteget vitàzunk.

Sokat füllentett lényegtelen dolgokban amit nem értek. Próbàltuk megbeszélni. De csak azt hajtja,hogy én làtom őt rosznak..

(Én úgy gondolom a hazugsàg,tagadàs nem való egy kapcsolatba)

Màrciusban megbeszéltük,hogy haza költözik ő màjus elején.

Pàrnapja bedobta,hogy nem jön haza nem hadja a munkàjàt és a fizetését.

Szakítottam vele.

De hívott,írt mindenhol.

Gondoltam adok neki egy esélyt,de mar bejelentette,hogy nagyon szeretne velem élni.. de sok munkàja van és nem hagyhatja csak úgy ott (előrelàthatóan szeptember) Én úgy veszem észre ez a szept.csak időhúzàs,hogy addig ne is hozzam fel a témàt. De akkor miért nem hagy ha nem is akar? Nehezen bírom màr a tàvkapcsolatot. Nem olyan könnyű amilyennek làtszik.

Ti mit làttok ebből?



2019. máj. 4. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeret ez az ember téged?

Én ennél sokkal kevesebbért is otthagytam már embert. Volt ez a mondat ami nagyon megfogott: "De csak azt hajtja,hogy én làtom őt rosznak.." Nem. Te olyannak látod amit ő mutat magából a szavaival és a tetteivel, amik valószínűleg nincsenek összhangban egymással. Benned folyamatosan kétségeket ébresztve. Most pedig egy se veled se nélküled helyzetbe kerültetek, aminek mindig egy vége van.

2019. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, van bármi reális esély, hogy 2-3 hónapon belül összeköltözzetek? Ha nincs, akkor...
2019. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én ugyan ezt mondom neki...

Azt làtom amit mutatsz magadból.

Erre megint jön azzal,mert mindíg belémàllsz a semmiért.

(Azzal àllok belé,hogy mindíg próbàlom megbeszélni a dolgokat,amit eddig nem sikerült) Hogy tegyünk azért,hogy működjön. Sok a kérdőjel bennem.

2019. máj. 4. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésedet: Én úgy gondolom a hazugsàg,tagadàs nem való egy kapcsolatba. Ennyi, semmi pozitívat nem írtál róla, teljesen fölöslegesen raboljátok egymás idejét.
2019. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok!! Nem sokàra talàlkozunk és nagyon àtkell gondolnom ezeket. Szeretem szerelemből,de ennek így nem sok értelme van.. (Most azt mondanà nem is szeretem akkor igazàn sőt sosem szerettem)😕
2019. máj. 4. 14:57
 6/12 Rockarc ***** válasza:
96%

Ez nem kapcsolat. Lathatoan barmi is van, nem teged valaszt. Neki ott kint nincs sok eselye uj no utan nezni, igy a ragaszkodasa ennek koszonheto, nem annak, hogy szeret.


43F

2019. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Rockarc! Neki ott kint nincs sok eselye uj no utan nezni.

Ezt kifejtenéd bővebben?

Nem igazàn értem ezt..

Bocsi,hogy értetlenkedek. 😅

Köszönöm!

2019. máj. 4. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ott hibádzik a dolog, hogy nem akarta a gyereket és inkább elvetette. Ez így abszurd, mit akar tőled és te tőle? Se előre se hátra nem haladtok plusz hazudozik. Szerintem jobb embert érdemelsz! Ez már első lépésnek pozitív hogy ide kiírtad magadból, mert tudod hogy nincs rendjén a dolog. Lehet erős azt mondani hogy fejezd be vele és mondanám hogy próbáld megbeszélni ezt az egészet, de tudom hogy semmi értelme ilyen emberrel komolyan beszélni, mert nem akar tőled semmit. Az a legjobb megoldás ha elfelejted. Mást is szerethetsz szerelemmel, aki megérdemli a szereteted.
2019. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Annyit jelent, hogy idegen kulturabol erkezett, igy joval nehezebb a tarskereses. Persze barmikor osszejohet akar egy lengyel csajjal is, de altalaban azert eleg zartak szoktak lenni az emberek tobbsegeben. Erre ertettem a kevesebb lehetoseget.


De ezt a kapcsolatot szerintem ne eroltesd tovabb, szenvedtel te mar eleget.


43F

2019. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Így màr értem :)

Köszönöm!

Igazad lehet... 🤔😞

2019. máj. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!