Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme van annak, hogy egy párkapcsolatban az egyik fél visszacsalja a párját?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #megcsalás #hűtlenkedés!
2013. szept. 20. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
2013. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy visszacsalja?
2013. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem van egy férfi és egy nő! X éve párkapcsolatban élnek,sőt eljegyzés is volt! Viszont a férfi a nőt megcsalta,rá a nő pár napjára visszacsalta! Én sem értem igazából,egyik ismerősömékkel van e a szitú!
2013. szept. 20. 12:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Valszeg egyik megcsalta a másikat, a másik meg bosszúból szintén lefekszik valakivel.
2013. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös megcsalás nincs értelme csak azt hiszik ezzel lehet egyenliteni és majd rendbehozni esetleg a megszokás gyerek ami még összetart egy ilyen kapcsolatot , pedig már a megcsalás pillanatában vége.
2013. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nah tessék. Akkor még tudok szöveget értelmezni... :)
2013. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért tette,mert uyganolyan vonzónak és atraktivnak egyenlőnek akarja érezni magát,hogy megmutassa a másiknak nesze én is meg tudtalak csalni... vagy épp az hogy ne fájjon neki annyira az hogy a férfi megcsalta.És igy 50-50-nek érzi magát vele.
2013. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A nőt valszeg mélyen érintette, hogy megcsalta a párja. Az volt a lényeg, hogy fájdalmat okozzon. Semmi más.
2013. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, csak ront a helyzeten.
2013. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg úgy gondolta a második fél, hogy avval lenullázza a elsőt, és mintha mi sem történt volna, éldegélnek tovább :)
2013. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!