Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elíteled, ha valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elíteled, ha valaki azért próbál meg szétbarmolni egy kapcsolatot, mert a férfi pénze kell neki?

Figyelt kérdés

Vagy mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem ütközik törvénybe?


Csak mert gyakran azt mondják, a szerető nem hibás, csak szerelmes. Hibás a két fél, akik közé lehet állni.


Akkor se hibás a harmadik, ha a pár nem megy szét, és nincs megcsalás?

Tehát ha a férfi nem veszi a lapot, csak a nő töri magát, és lebukik.


2019. máj. 8. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem ütközik törvénybe?"

Neked nincs morális érzéked, vagy mi? Nekem nem fért bele soha tönkretenni egy kapcsolatot harmadikként, de sokaknak igen.

2019. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem foglalkozom vele inkabb! Nem az én dolgom, amig engem vagy számomra fontos embert nem érint.

Van így is gondja az embernek, nem hogy máséval foglalkozzak.

Ha valakinek ez érdeke és el is éri, akkor jól teszi...mit mondjak erre.

2019. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aaaaa neem még meg is veregetem a vállát és mondom neki hogy taníts mester.

(Remélem érződik az irónia).

A szerető is hibás ha tudott arról hogy a másiknak párja van.

2019. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Imàdom olvasni a pofára esett betolakodó csúszómászók történeteit. :D
2019. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nő akar valamit egy férfitól, szint biztos, hogy elsősorban a férfi pénzéből akar részesedést...
2019. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Kérdésre a válasz: igen.


Miért lenne már a harmadik fél hibás? Ő csak van, próbálkozik és kész. A kapcsolatban lévő félnek pedig kötelessége lenne őt visszautasítani. Akit pedig lehet vinni, azért meg nem kár. Arról nem a harmadik fél tehet, ha egy kapcsolatban lévő ember elmegy vele. Csak oda tud egy harmadik fél beférkőzni, ahol rossz a kapcsolat.

2019. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Én nem ítélem el a harmadik felet, pedig még sosem voltam és csaltak már meg.


A csajt szerencsétlen áldozatnak tartottam, az exem meg egy gerinctelen féregnek.


Emberileg rendkívül rossz véleménnyel vagyok a pénzért szerepet játszó emberekről, akik a gyenge láncszemekre utaznak, de rohadt sokan vannak, és vannak náluk sokkal elítélendőbbek is.


Ez erkölcs kérdése, azt pedig nem írhatja elő a törvény, mert mindenkinél máshol van a határ.


Egyébként az érzelmi károkozást jobban kellene büntetni, de elsősorban gyermekeknél, nem felnőtteknél..


Sokkal inkább elítélem azt a szülőt, aki azt mondja a gyerekének, hogy buta/hülye vagy, mint azt a nőt, aki el akarja magát vetetni feleségül egy házas emberrel.

2019. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy tudatosan tönkretenni egy házasságot pláne ha meg gyerekek is vannak igenis elítélendő, az ilyen nem szegény áldozat! Dehát vannak akiknek ez belefér, és tudnak jót aludni esténként!
2019. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!