Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért a nős és párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a nős és párkapcsolatban lévő pasiknak kelletik magukat?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem már, hogy általában ha van barátnőm, akkor sokkal több nő kacérkodik és szemez velem, még akkor is, ha nincs ott a pàrom. Ha épp nincs partnerem, akkor meg a kutya rám se néz. Olyat is hallottam már egy ismerősömtől, hogy neki meg a jegygyűrűjét stírölte egy nő és próbálta magára vonni a figyelmét. Miért csinálják ezt a nők? És még csodálkozunk, hogy ennyi férfi lép félre...

2019. máj. 12. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

És szerinted a vadidegenek tudják, hogy éppen van-e barátnőd ránézésre?


A "tiltott gyümölcs" esete, ami rád is igaz, mert te beszéled be magadnak olyankor, hogy vonzóbb vagy. Tehát ez nem nemi kérdés valójában

2019. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert olyankor megváltozik a kisugárzásod. Magabiztosabban lépsz fel, nem vágyakozol annyira más nők iránt mert van aki hazavár. Amikor nincs senkid, meg az összes jó nőben a potenciális lyukat látod, hogy milyen jó lenne farokra húzni. Legalábbis magamból kiindulva :D
2019. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert amikor van párod, akkor nem vagy needy, ami visszataszító.
2019. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha van párod, az bizonyíték arra, hogy valamiben jó vagy.
2019. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A tiltott gyümölcs mindig édesebb, csak ennyi az oka.
2019. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a versenyszellem dolgozik. Képes e "elcsalni" a nőjétől a csávót? Visszaigazolást keres, hogy elég jó nő e. Ha sikerül, akkor ez beigazolódik. Szerintem nagy részben ez benne van a szituban.
2019. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek.

Ha egy szingli csaj egy szingli pasit szed fel abban nincs semmi izgalom, kockázat.

2019. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom. Én nő vagyok, és bennem nincs ilyen versenyszellem, soha nem is volt. Úgyhogy én megérteni se tudom ezt, de azért ha egy férfi félrelép, nehogy már csak az a nő legyen hibás, aki flörtöl vele :D hiába flörtöl, ha a pasi nem vevő rá..
2019. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!