Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak miert van szukseguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miert van szukseguk szunetre egy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A baratommal 5 honapja vagyunk egyutt, nemreg volt egy nagyobb veszekedesunk, de megbeszeltuk. Es most elojott nekem azzal hogy kell neki egy kis szunet.... :( Pedig eddig minden rendben volt, vagyis a veszekedesig, lehet hogy az miatt?! Megkerdeztem hogy miert akar szunetet, es azt mondta hogy ki kell szeloztesse a fejet... 2 hetet kert. nem ertem hogy most miert, vagy mar nem szerethet, csak fel megmondani? Amugy meg eszrevettem hogy majdnem minden 3ik kapcsolatban van ijen.... vagy ez termeszetes? volt mar valaki ijen helyzetben? van meg ra esely hogy minden renbe jojjon? nagyon felek hogy valamiben mesterkedik, ja meg pont a szulinapom elott 2 nappal jelentette ki, anyira kiakkattam (neki nem muttatam ki). Nem tudom mi baja lehet?! :(
2009. szept. 29. 09:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A fiu 16 en 17...
2009. szept. 29. 09:21
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

hát mi már egy éve egy hónapja egy napja vagyunk együtt pont MA!!!:p velünk még nem volt ilyen, de persze minden kapcsolat más és más!

lehet tényleg csak gondolkodnia kell, úgysem tudod megakadályozni!!! 5 hónap után veszekedni? elég furcsa dolog, hisz love-nak kéne lángolni, nem pedig a veszekedések időszaka,(mi még nem veszekedtünk mondjuk, de amint mondtam más, és mámás mindenkinél! ha igazán szeret úgyis megemlékezik a szülinapodról, ha meg nagyon mérges, akkor nem, egy kis szünet miatt nem szabadna elfelejtenie a szülcsid:P mert TI MOST JÁROK, CSAK SZÜNETELTEK, MERT NEKI AZ ÚGY JÓ!!! ha nem emlékezik meg róllad, akkor az már előjele lehet egy rosszabb dolognak kettőteök között, DE NEM FESTEM AZ ÖRDÖGÖT A FALRA!!!

SOK SIKERT, BOLDOG SZÜLINAPOT!!! PUSZI:p

2009. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
valószínű szakítani akar, és mint sok más idióta, ezzel a süket dumával közli ezt veled.
2009. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

szerintem azért (lehet) szükséges egy kis szünet néha, hogy az ember magával is tudjon foglalkozni.. teszem azt mindíg azzal van elfoglalva hogy a párjával mi van, és mindíg együtt vannak.. ilyenkor az ember kicsit besokall.. szóval még rendbejöhetnek a dolgok. (bár én még sosem kértem szünetet)

szorítok nektek

2009. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De meg akkor nevetett mikor ezt mondta es meg meg is csokolt h ne haragudjak de kell neki egy kis szunet, h kiszelloztesse a fejet, megkerdezetem tole h most szakitani akar vagy mi? es azt mondta szakitasrol ne is beszeljunk... de en akkor sem ertem h mire jo ez?! es meg vmi kimaradt azt mondta ''legyel a regi'' ez mit jelent? pedig en enm vettem eszre h valtoztam vna... :(
2009. szept. 29. 09:39
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom, de nekem egyszer volt egy pasim, aki szünetet kért, aztan meg szakitott. de az is igaz h akkor ő 15 volt én meg 14, szóval még gyerekek voltunk.
2009. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Legyszives gondold at a veszekedes temajat es hogy ki es hogy viselkedett a tortentekkor.Lehet hogy nem ugy viselkedtel a sraccal ahogy azelott,de ez akkor se lehetne egy indok(az o reszere).Szerintem az regen rossz ha valaki ennyi ido utan szunetet akar.Ha valami gond van egy kapcsolatba akkor vagy at tudjatok veszelni egy kis dumcsival,vagy az egesznek nincs semmi ertelme(szoritok neked hogy az elso legyen igaz)."Kez es lab torest kivanok"Meg valami ha a srac nem jelenik meg a szulinapodon(vagy megjelenik de azutan betartja az o kis szunetet)akkor ne is habozz es csak felejtsd el a kocsogot!Te jobbat erdemelsz es ezt vesd jol az eszedbe!!!
2009. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Birom ezt a szünetet "neki kell egy kis szünet" ...Mire? Arra hogy még 5 csajt közben megdugjon?
2009. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem is rogton ez jutott eszembe.. kicsit parazok is.... de yalan jol megy majd minden, de sajnos a szulinapomat enm tartom, minek?! ugyis csak a baratokat akartam meghivni, de megse.... Kulonben meg lesz ahogy lesz... belefaradtam, h az igazat mondjam.... en szeretem, de nem tudom h o mit akar! pedig meg o akart nagyon oszejonni velem, es mondom h elotte minden a legnagyobb rendben volt, meg igen minden nap taliztunk, es elhiszem h gyors ez az egesz, nekem is az, de azert remelem minden rendbe jon... :)
2009. szept. 29. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
29 évesen már nem hiszek ilyen süket dumának, hogy tartsunk szünetet. Ott már a másik félben valami megfolamazodni készül. Még igazán ő sem tudja. Tudom, mert sajnos átéltem ilyet. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez nem jó jel.
2009. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!