Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tévő legyek, megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy csodás ember.Jószívű, mosolygós, mindent megtesz értem. Főz,mos, takarít, amikor beteg vagyok folyton mellettem van, és mindenben segít,ápolgat,a szex is nagyon jó vele. Sokat mondja,hogy végre megtalálta az igazit, hisz eddig minden partnere megcsalta, annyira imád,hogy elsem tudja mondani, sosem bántana meg, odavan értem...

Viszont én nemrég részegen megcsaltam egy buliban egy nagyon gyönyörű nővel. Érzelemmentes szex is volt közöttünk...Csak úgy megkívántuk egymást. Kissé vágytam már az újdonságra is...De én szeretem a barátnőmet..

R*hadtul lelkifurdalásom van...Mit tegyek??? 27F


2019. máj. 15. 17:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Legyen gerinced... Előbb utóbb úgy is kiderül
2019. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem szereted őt ha képes voltál részegen már nővel kefelni. Még le is írtad hogy "egy nagyon gyönyörű nővel". Ezekszerint a barátnőd nem elég szép neked. Mondd el neki és szakíts! Jobbat érdemel nálad!


31N

2019. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok elveszíteni, ő egy álom barátnő. Ő is nagyon szép nő amúgy... :(
2019. máj. 15. 17:51
 4/25 A kérdező kommentje:
akarom*
2019. máj. 15. 17:51
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj ha elmondod ennyi lesz a kapcsolatodnak az tutti és nagyon összefogod törni szegényt....ezt már baszhatod előbb kellet volna gondolkodni....
2019. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Alkoholra fogni valamit nagyon gyenge dolog. Ha nem tudsz döntéseket hozni ittasan, ne igyál. Ha pedig ilyen álomnő a barátnőd akkor meg pláne idióta vagy már ne haragudj, hogy nem bírsz magaddal.. A leírásod alapján minden hiteled elvesztenéd nála ha bevallanád, szóval jobban jársz ha reménykedsz hogy sosem derül ki és csak magadba őrlődsz és többet nem csinálsz ekkora hülyeséget. 29/F
2019. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Legjobb dolog őszintének lenni, viszont akkor megvan az esélyed rá,hogy bármire hivatkozol, el fogod Őt veszíteni. Ha biztos vagy benne,hogy az a lány akivel megcsaltad se mondja el, és van rá esély,hogy máshonnan nem tudja meg a barátnőd, hallgasd el, bármennyire ocsmány dolog.

És persze tanulj belőle!!

2019. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés: mit kerestél egy buliban a barátnőd nélkül?
2019. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Most miért nem jönnek a büdös K vagy beszólások?
2019. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el mit csináltal és viseld a következményeit a hülyeségednek. Gerincem nem lenne valakit megcsalni, tudod mennyire megalázó ez egy lány számára? Szánalmas komolyan, esküszöm hogy sajnálom a barátnőd, hogy megint ilyen ember fogott ki. De még volt pofád megcsinálni amikor ilyeneket mondott neked. Gratulálok, büszke lehetsz magadra, így tovább😊
2019. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!