Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tévő legyek, megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, megcsaltam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy csodás ember.Jószívű, mosolygós, mindent megtesz értem. Főz,mos, takarít, amikor beteg vagyok folyton mellettem van, és mindenben segít,ápolgat,a szex is nagyon jó vele. Sokat mondja,hogy végre megtalálta az igazit, hisz eddig minden partnere megcsalta, annyira imád,hogy elsem tudja mondani, sosem bántana meg, odavan értem...

Viszont én nemrég részegen megcsaltam egy buliban egy nagyon gyönyörű nővel. Érzelemmentes szex is volt közöttünk...Csak úgy megkívántuk egymást. Kissé vágytam már az újdonságra is...De én szeretem a barátnőmet..

R*hadtul lelkifurdalásom van...Mit tegyek??? 27F


2019. máj. 15. 17:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem szereted elegge es meg egy kolyokkutya vagy, hebrencs, kovetkezetlen, gyenge. Ej, neked is egy pofon kellett az elettol, hogy megbecsuld mid van/volt. Most csak felsz, hogy odalesz a biztonsag, de ez nem szeretet.

Ennek lottek, hidd el nekem, de legalabb meg idoben kiderult. Nem is a lany szempontjabol mondom ezt most, hanem a tiedbol: sosem tudsz annyit tenni erte, hogy sajat magadnak meg tudj bocsatani, mindig kevesebbnek fogod erezni magad nala az arulas miatt, ez felorol, a vegen mar merges leszel ra amiatt, hogy nem tudsz neki megfelelni, aztan megcsalod megint... Ha megfordult a fejedben az elhallgatasa akkor ez lesz a vege.

2019. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%

NEM kell elmondani! Büntetted Te már eleget magadat. A lelkiismeret furdalásra gondolok. Tanultál a dologból.

Engedd el, ne rágódj rajta. Ennyi.

2019. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Jogod volt megcsalni. Neki pedig joga van tudni róla és eldönteni, akar-e tovább a barátnőd lenne azok után, hogy így így megaláztad és semmibe vetted. De előre látom, hogy csak megerősítést keresel itt abban, hogy helyes dolog nem elmondani, és nem mondod el. Mivel pedig következmények nélkül marad a dolog, a jövőben újabb és újabb ribikkel fogsz dugni a háta mögött.
2019. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Én az őszinteségben hiszek. De mielőtt beszélsz vele, a következőket tisztázd magadban: szereted ezt a lányt, szívből, igazából, vagy úgy érzed, hogy ő szeret téged, mindent megtesz érted és félsz, hogy nem találsz még egy ilyen gondoskodó, kedves lányt? A leírásból úgy érzem, mintha egy lista alapján választottad volna a lányt, hiszen minden kívánalomnak megfelel.

Ha tényleg szereted és nem tudsz nélküle élni (nélküle, nem a kedves gondoskodása nélkül) akkor mondd el neki, mert hazugságban élni nagyon rossz és könyörögj, hogy bocsásson meg.

A megcsalás a másik felet nagyon megalázó helyzetbe hozza. A megcsalt félnek éppen ezért joga van ahhoz a döntéshez, hogy elfogadja a bocsánatkérésedet, betudja egy botlásnak, amiből majd tanulsz, vagy azt mondja, hogy nem kér többé belőled.

Én egy olyan kapcsolatban, ami fontos számomra, megbocsátanék. Nem lenne egyszerű újra felépíteni a bizalmat, de megpróbálnám-abban az esetben, ha a párom elmondaná. Ha viszont valaki mástól tudnám meg, soha az életben nem akarnám többé látni.

Ha viszont ez nem egy egyszeri eset volt, mert úgy érzed, hogy nem elég neked, továbbra is vágysz az újdonságra, akkor ne rabold tovább az idejét.

2019. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
13-as ezt hogy hoztad össze? A srác megcsalta a barátnőjét de itt is az van hogy szegény srác, de a nő a ribi, akivel megcsalta... Ezt kell kihangsúlyozni, hát persze. A nő meg a férfi a buliban egy és ugyanazt csinálta! Ugyanazt pepitában. Csak a nőnek nem biztos hogy mellette volt kapcsolata. De itt a férfi akart jó élményt az nem ribi? KO. Ha együttérzel a sráccal akkor a csajjal is érezz együtt a buliból, vagy egyikkel se, vagy legyél semleges mindkettővel, de ne ilyen egyensúlytalan véleményed legyen már!
2019. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg ennyire csodálatos embernek tartod, akkor megérdemli az őszinteséget... Szerintem!
2019. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem hallgass a sírig. És még tovább.
2019. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
#15 Hol írtam le olyat, hogy "szegény srácnak" tartom a kérdezőt? 😂 Szerintem egyértelmű a válaszom alapján, hogy elítélem amit tett, azt meg felesleges kihangsúlyozni, hogy undorító amit csinált, ezt már megtették helyettem. A "ribi" szót meg rengetegen használják az ilyen olcsó kis nőcskékre, akik mindenféle "bulikákban" összefekszenek részeg idegenekkel. De lovagolj csak a szavakon, nyilván máson nincs lehetőséged. 😘
2019. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem tartod elég szépnek a barátnődet, és a következő buliban is lesz majd egy,, gyönyörű nő '' akinek nem tudsz majd ellenállni.

Mondd el neki, hogy legyen esélye találni egy olyant párt aki tényleg megbecsüli, mert te nem érdemled meg.

2019. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az igazsag az hogy azzal a nagyon gyonyoru.novel kellene legyel akivel megcsaltad. Ha ezt megtudtad tenni es elcsabulni annak oka van

En is jartam igy, nem dugtam felre de eleg volt a csokja amitol kivantam de nem mentem tovabb a parom miatt, mert milyen jo ember. Évek utan sajnos most is erzem hogy hianyzik az a szenvedely a paromnal amire vagyok hiaba nem fekudtem le a masikkal, megsem erzem hogy annyira boldog lennek. Én bevallottam a paromnak amit tettem , akkor sokat szenvedtem emiatt, ereztem ezt sose tudnam megtenni újra, de az idõ elteltével újra elõjõn benned az a hiany amit a paroddal nem tudaz vmi miatt átélni.

Lehet nálad is ez a baj. Attól hogy annyira szuper nõ nem biztos hogy vele lennél a legboldogabb.

2019. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!