Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ölelés is lehet megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés is lehet megcsalás?

Figyelt kérdés

Múltkor egy kérdésben beírták többen is, hogy fizikai kontakt, tehát megcsalás.


(Persze akkor, ha olyan ellenkezőneművel történik, aki nem rokon)


Ki hogy áll hozzá?


2019. máj. 16. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy ölelés inkább érzelmi mintsem szexuális tartalmú, így szerintem kissé morbid megcsalásnak minősíteni. Ilyen alapon ha a barátnőm megöleli egy rég nem látott rokonát, akkor megcsalt vele? Nemár... 29/F
2019. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két fél megállapodásán múlik. A legtöbben nem tekintenek megcsalásnak egy ölelést.
2019. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne az?
2019. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ez már durva...

Akkor már lassan az is megcsalás lesz, ha ráköszönök egy ellenkező neműre? 😂😂

2019. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem, én és a férjem is szoktunk ellenkező nemű barátot, ismerőst megölelni, ha olyan a kapcsolat. Ez teljesen rendben van részünkről.
2019. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már az is megcsalásnak számít a mai világban ha menet közben ránézel egy idegenre😂😂
2019. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Persze, az is megcsalás, ha ránézek egy másik nőre, nem?
2019. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az ölelés cseppet sem megcsalás. Az ölelkezés (esetleg megfejelve csókolózással vagy tipi-tapival), az már más téma.

A kérdező viszont csak az ölelésre kérdezett.

2019. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sima, pár másodperces ölelésre gondoltam találkozáskor vagy búcsúzáskor, ilyen "Örülök, neked, de rég láttalak" vagy "Vigyázz magadra" jelleggel.
2019. máj. 16. 09:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Van kb. 15 ember a baráti körömből, férfiak és nők, nagyjából fele-fele arányban, akikkel ölelkezve (és nők esetében puszival, férfiaknál kézfogással) köszönünk. Még soha senki nem gondolta, hogy ez megcsalás lenne, nem is értem a kérdést.
2019. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!