Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nyitott kapcsolat esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat esetén hogyan lehet legyőzni a féltékenységet? Le lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Főleg akkor nehéz szerintem, amikor egy kapcsolat már így kezdődik el, hogy előre ez a szabály van lefektetve, pedig ilyenkor van a legnagyobb lángolás egymásért. Esetemben a szituáció az, hogy távkapcsolatként indultunk neki a dolognak, ritka találkozásokkal, ő viszont nem bírja ki szex nélkül sokáig, és mivel megcsalni (titkolózni) nem akart, ezért inkább letisztáztuk a helyzetet. Vagyis azt, hogy azokban a hetekben amíg nem tudunk találkozni, ha úgy alakul szexelni fog más lányokkal. Én is megtehetném, de engem nem visz rá a szívem, én csak vele akarom, ez biztos ilyen női-lélek dolog.

Ahogy egyre jobban beleszeretek, egyre fájóbb a tudat, hogy lehet épp valaki más lábai közt van.

Próbálok arra gondolni, hogy ez csak szex, csak testiség, és hogy a szerelem önzetlen, ezért nem birtokolhatom sem a testét sem a lelkét a másik félnek, hanem próbálok örülni az együtt töltött időnknek, annak hogy én vagyok akinek elmeséli a napját, akivel mindent megoszt magáról, akit szeret. De akkoris nehéz, soha nem voltam ilyen helyzetben.


2019. máj. 20. 12:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
#10: A srác előre közölte, hogy nyitott kapcsolatot akar. A lány belement. A srác is lehet más lánnyal és a lány is lehet más sráccal. De, ez nyitott kapcsolat, ami most már nem tetszik a lánynak.
2019. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne legyenek illúzióid, hogy az érzéseitek kölcsönösek.Te csak egy pun.i vagy neki akibe néha belógathatja.Biztos nem mennék bele ilyen kapcsolatba, ha most nincs hűség, ha ezer évig várod se lesz..Jobban jársz ha már most kilépsz ebből a kapcsolatból.
2019. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Első körben szerintem tanulj önismeretet, ami azzal kezdődik, hogy nem hazudsz magadnak.


Mindenkit lehet szeretni, mindenkit el lehet fogadni (az itteniek hangvételétől függetlenül), de ha önmagaddal őszinte vagy és úgy irányítod az életed, ahogy szeretnéd, nem lesznek sérelmek, félelmek, fájdalmak. Ha mégis van, az a jellemed formálásáért van, ugyanis "vagy szenvedve szenvedünk, vagy szenvedve fejlődünk".

Lehet ez ellen harcolni, csak minek. De ha valamit meg tudsz könnyíteni magadnak, minek nehezítenéd meg.

Felejtsd el a nyitott kapcsolatot, mert "győzködnöd" kell magad, hogy ez oké.

Onnantól kezdve, hogy magad győzködöd valamiről, sejtsd a jövőben, hogy ez hazugság. És legyél őszinte önmagaddal szemben, hogy ne essen le önmagaddal szemben az önbecsülésed, amennyiben nem akarsz te is önbizalom hiányban szenvedni...

Csak ennyire egyszerű, ha végig gondolod. ;)

2019. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon palira vettek téged. A nyitott kapcsolat akkor működik ha mindkét fél 100%ban akarja.
2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

11es: ezért vannak ilyen rossz véleménnyel az emberek a nyitott kapcsolatról.


Ez nem nyitott kapcsolat, nem is kapcsolat, a csávó csak engedélyt kért és kapott a félrekúrásra. Készséggel elhiszem, hogy vannak kapcsolatok, ahol ez működik, de ez nem az a modell, ez egy kalap szar, nem kapcsolat.

2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Meg se engedném az ilyennek, hogy hozzám nyúljon, összevissza nyal ki, fogdos mindenhol ki tudja milyen higiéniás kultúrával rendelkező nőket. Ki tudja, milyen fertőzéseket hoz éppen haza. Még a gumi sem véd meg ám mindentől. Legyen már egy kis méltóságod az ég áldjon már meg...
2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%

#15: Érthető. Általában akkor vannak rossz véleménnyel az emberek valamiről, ha nem ismerik és a szó jelentéséhez egyéni definíciót kapcsolnak.

Ha mindkét fél beleegyezett, akkor miről is beszélünk? Attól, hogy utána rájött, hogy ez neki mégsem pálya, még ez egy nyitott kapcsolat. Ha kinyitja a száját és azt mondja, hogy így nem akarja, akkor már nem lesz nyitott kapcsolat.

2019. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem nyitott kapcsolat, ezt csak rád erőltették.


"ő viszont nem bírja ki szex nélkül sokáig"

Dehogynem bírj aki, csak nem akarja!


Én a helyedben végett vetnék ennek a kapcsolatnak. TÖnkre fog tenni, ő meg majd talál valakit, aki helyben van.

2019. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

"#10: A srác előre közölte, hogy nyitott kapcsolatot akar. A lány belement. A srác is lehet más lánnyal és a lány is lehet más sráccal. De, ez nyitott kapcsolat, ami most már nem tetszik a lánynak."


Nem ELŐRE közölte, hanem menet közben. Te tényleg nem érzed a történetből, hogy igazából nem fogadta el a kérdező a helyzetet, csak kényszerből mondott igent, mert nem akarja elveszíteni ezt a senkiházit?


A nyitott kapcsolatban mindkét fél valóban benne van, de a legtöbb esetben csak az egyik, és durván kihasználja, manipulálja a másikat.

2019. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mikor közölte a srác, amint a kérdező belement, nyitott kapcsolat lett, engedélyt adott neki arra, hogy másokkal csinálja... mondjuk én ilyenbe nem mennék bele, mert nem tudnám a gondolatát elviselni annak hogy mással fekszik le akit szeretek. Nem bírja ki sokáig szex nélkül, hát szerintem 1-2 hét kihagyásba nem hal bele senki. Mi lenne akkor, ha pl betegség miatt nem tudnál vele lenni, akkor is lenne bőr a képén másba mártogatni a farkát?
2019. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!