Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nyitott kapcsolat esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat esetén hogyan lehet legyőzni a féltékenységet? Le lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Főleg akkor nehéz szerintem, amikor egy kapcsolat már így kezdődik el, hogy előre ez a szabály van lefektetve, pedig ilyenkor van a legnagyobb lángolás egymásért. Esetemben a szituáció az, hogy távkapcsolatként indultunk neki a dolognak, ritka találkozásokkal, ő viszont nem bírja ki szex nélkül sokáig, és mivel megcsalni (titkolózni) nem akart, ezért inkább letisztáztuk a helyzetet. Vagyis azt, hogy azokban a hetekben amíg nem tudunk találkozni, ha úgy alakul szexelni fog más lányokkal. Én is megtehetném, de engem nem visz rá a szívem, én csak vele akarom, ez biztos ilyen női-lélek dolog.

Ahogy egyre jobban beleszeretek, egyre fájóbb a tudat, hogy lehet épp valaki más lábai közt van.

Próbálok arra gondolni, hogy ez csak szex, csak testiség, és hogy a szerelem önzetlen, ezért nem birtokolhatom sem a testét sem a lelkét a másik félnek, hanem próbálok örülni az együtt töltött időnknek, annak hogy én vagyok akinek elmeséli a napját, akivel mindent megoszt magáról, akit szeret. De akkoris nehéz, soha nem voltam ilyen helyzetben.


2019. máj. 20. 12:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcsolat már feltételez egy olyan tudatosságot, amiben a féltékenység nem létezhet.


Az ember csak akkor teljesen monogám beállítottságú, amikor szerelmes. Ez nem női lelki dolog. Ő egyszerűen nem szerelmes beléd, és nem is lesz. Neki csak egy ugyanolyan lyuk vagy, mint a többi lány. Ez nem távkapcsolat, de még csak nem is mondanám kapcsolatnak. Nyitott kapcsolattól meg végképp messze van.

2019. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!