Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy szivatnátok meg valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szivatnátok meg valakit, aki folyamatosan csalja a nőjét és pluszban még más lányokat is átver?

Figyelt kérdés

nem valószínű, hogy alkalmazni fogok bármit is, csak a düh levezetése képpen szívesen meghallgatnám az ötleteiteket és fantáziálnék róla egy kicsit...

a sima alap kitálaláson túl, mert az önmagában snassz és sajnos tudom, hogy az a férfi úszott már meg ilyet (csajának nincs önbecsülése egyáltalán)

engedjétek el a fantáziátokat, ha kell hintek még el infómorzsákat, de nem nagyon akarom, mert lehet gyakorizik a téma tárgya...



2019. máj. 20. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Személy szerint sose akartam rosszat senkinek sem, és inkaább sajàt boldogságommal foglalkoztam.
2019. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek elsővel. Neked mi közöd ehhez a párhoz? Ha személy szerint téged bánt ez a helyzet, írhatsz egy gyűlölködő levelet, amiben minden szarnak lehordod az illetőt. Természetesen nem kell eljuttatnod hozzá, de mire a végére érsz, eltűnnek az indulataid.
2019. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem hoppon maradtam, ahhoz tisztában kellett volna lennem egyes körülményekkel, csak nem bírom még pluszban az ilyen embereket, akik azt képzelik, hogy mindent megtehetnek, bár azóta fejlemény van, mert lehet más lépni is fog, azon majd legalább szórakozom kicsit

amúgy köszi, hogy egyikőtök se a kérdésre válaszolt, nincs is zöldkéz

2019. máj. 20. 23:38
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

Én minden eddigi nőmet megcsaltam - de ezt mindegyiknek előre megmondtam, hogy képtelen vagyok a hűségre!

Mégis megkaptam, akiket meg akartam kapni!

Vannak ilyen pasik, és te nem tudsz semmit sem tenni ellene, mert csak egy büszkeségében megsértődött lánygyerek vagy, s mint ilyen nem számottevő tényező.

Bocsika!

2019. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#6

na most erre szerintem senki nem volt kíváncsi, nem tudom, hogy lehet így egy internetes felületen megsértődni egy vadidegen szavain

ha valaki egyenes és tisztázza előre, hogy mit akar, illetve tartja is hozzá magát, nem csak a szája jár, abból nincs baj, ha valaki pedig nem az és összevissza hazudik, akkor meg viselje a következményeit, ennyi

hát látom neked van büszkeséged, amit nem nagy feladat megsérteni

ha valaki leáll veled komolyan, tudván, hogy megcsalod, az a te egyéni preferenciád nőket illetően, menjél nyugodtan csináld, amit eddig, kit érdekel?

örülök, hogy adtam alkalmat, hogy ezt a buta fennhéjázó szöveget végre beírhasd valahova, akkor is ha nem a kérdésre válaszol, de jól van

#7

nem igazán értem, hogy hogyan kombináltad ezt össze információ hiányában, nem tudtam, hogy kije van...

mivel itt tulajdonképpen az okoskodás megy kizárólag, semmi nem érkezett a kérdésre, magatokra hagylak szépen, nyugodtan vetítsétek ki a problémáitokat, további jó szórakozást

2019. máj. 21. 01:01
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

A 7-es vagyok.

Ha így áll a helyzet akkor egyszerű mint egy százasszeg: nem mondta hogy párja van? OKé, megkeresem a nőjét és elmondom neki hogy mekkora gerinctelen szemét pasija van.

Nem kell ezt agyonragozni.

2019. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Itasd le, üsse ki magát, majd tetováltasd a homlokára, hogy "Szeretlek xy(csaja nevét) " Több kalandot normális nővel össze nem hoz ezek után. Se semmi mást a világon igazából.
2019. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem fogod megszívatni, sőt, téged is meg fog dugni, ha még nem tette volna meg.
2019. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Nyomorék...
2019. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudod megszivatni, mert őt ez nem érdekli. A helyzet az aki szeretői státuszba kerül, nem fogja fel, hogy a hűtlen férget ez nem érdekli. Pár napig rossz lesz neki, de csak pár napig. Utána fel sem veszi, te ugyanúgy mész a levesbe, mint a többi nője.

Általában minden szerető kitálal, egyik sem fogja fel, hogy az az igazi "bosszú" az, ha elküldöd a fenébe és figyelembe sem veszed. Ezeknek nincs lelkiismeretük. Ezek csakis magukat és a f.rkukat szeretik.

2019. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!