Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy szivatnátok meg valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szivatnátok meg valakit, aki folyamatosan csalja a nőjét és pluszban még más lányokat is átver?

Figyelt kérdés

nem valószínű, hogy alkalmazni fogok bármit is, csak a düh levezetése képpen szívesen meghallgatnám az ötleteiteket és fantáziálnék róla egy kicsit...

a sima alap kitálaláson túl, mert az önmagában snassz és sajnos tudom, hogy az a férfi úszott már meg ilyet (csajának nincs önbecsülése egyáltalán)

engedjétek el a fantáziátokat, ha kell hintek még el infómorzsákat, de nem nagyon akarom, mert lehet gyakorizik a téma tárgya...



2019. máj. 20. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "fajta" pasit nem tudod megszívatni, mert ő nem a te normáid szerint gondolkodik; 2 perc alatt kiröhög!
2019. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem a csajának nincs önbecsülése, mert ő valószínúleg nem tud rólad és a többiről, hanem neked, aki szerető voltál és most a bosszún töröd a fejed, mert rájöttél, hogy te sem vagy egy nagy szám, csak egy a sok nő közül, akit ugyanúgy lecserélhetnek.
2019. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
What goes around comes around. Majd a karma móresre tanítja anélkül, hogy a kisujjadat is mozdítanád.
2019. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

en feltörtem az e-mail fiokjat, es az összes, különbözö nökkel folytatott levelezeset elküldtem mindnek, illetve az elettarsanak is. Tehat mindenki megtudott mindent mindenkiröl. Ez összesen 4-5 nö volt kb. Nyilvan az elettarsa vele maradt, de azert örültem, hogy legalabb egy-ket kellemetlen pillanatot okoztam a tetünek.

Persze feltörni valaki e-mail fiokjat nem egyszerü, de nekem szerencsem volt.

2019. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akik azzal jönnek, hogy a szeretőnek nincs tartása, ajánlom a figyelmetekbe azt a gyakori jelenséget, hogy a 3.félnek (ha több van, akkor 4., 5., x. félnek) sok esetben tudomása sincs arról, hogy a megcsaló fél kapcsolatban van.

Egyszer én is áldozatul estem egy ilyennek.

A meg kell előbb ismerni, blabla... Hagyjuk, mert nem életem párját kerestem akkor éppen, szingli voltam, kalandozgattam, na. Azt mondta, hogy egyedülálló. Lefeküdtem vele. Ő szeretett volna még találkozni velem, de lebukott, hogy menyasszonya van. Persze jött a duma, hogy így meg úgy szar a kapcsolat... De engem nem érdekelt, figyelmen kívül hagytam. Zaklatott. Letiltottam. Időnként mindig új fiókot csinált, amiről írogatott.

2 ÉV(!!!) után lett elegem, print screen, és mentek a fotók a csajnak. (nem voltak beszélgetések, a legtöbben max annyi volt a válaszom, hogy hanyagoljon, nem szeretnék vele találkozni, törődjön a barátnőjével. És volt, hogy a leveleiben utalt az együttlétünkre,ami megtörtént.)


Na, utána én voltam a szánalmas szar, aki így akarja megszerezni a pasiját, meg alájuk kavarni a szart, hogy photoshoppal összeállított levelezést küldözgetek neki, mert nem kaphattam meg a párját.

Majd a pasi is elkezdett ilyeneket írni, hogy max álmomban dugtunk mi, én csak ezt szerettem volna esetleg, mert mi sose találkoztunk, és ha nem állok le a beteges hazugságaimmal, akkor kórházba juttat...

2019. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 pfuj, ez a tipus a legundoritobb fajta. A #14 kommentart is en irtam, az en volt baratom is hasonlo volt. Mindig tartott maga körül jo par nöt, es mindig volt egy aki a "hivatalos" baratnö volt.
2019. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pasiba az a legszánalmasabb fajta, amelyik tudja magáról, hogy képtelen a monogámiára mégis leköt maga mellett valakit a kényelem érdekében... Ha meg bukta van, jöhet a csere... Ő sosem hibás, mindig a kapcsolata a sz*ar... Vajon miért? :))
2022. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!