Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előfordulhat hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodman kérdése:

Előfordulhat hogy barátnőm prostituált és megcsalt?

Figyelt kérdés

Harmadszorra jöttünk össze az elmúlt fél évben párommal de nem alakúlnak jól a dolgok sajnos. Teljesen megalázva érzem magam és kétségbe vagyok esve.

Történet a következő amit nem egyszerű leírnom de megpróbálom és előre is bocsánat a helyesírás hibák miatt.

Az első ami meggyengített hogy mikor újra össze akartam vele jönni, (ami sikerült is) átmentem beszélni vele, ami sex-el végződött de közben föltettem a kérdést hogy nem kéne e esetleg használni a fogamzás gátló kúpot majd láttam rajta hogy zavarban volt és gyorsan terelt hogy most már inkább ne és hát levágtam hogy el használták valakivel. Meg mikor ki akartam dobni a szemetet a végén akkor is szinte elém ugrott hogy ne menjek a konyhába mert rendetlenség van. Gondolom találtam vólna valamit a szemetesben amit nem szeretett vólna hogy meglássak... Itt már nekem keletkezett egy seb a lelkemen de úgy voltam vele hogy amúgy se voltunk együtt, meg hát el is mondta hogy sose tudott úgy szeretni senkit mint engem. Neki van egy 10 éves gyereke így hát külön laknak és meg is beszéltük hogy egyenlőre nem tudok odaköltözni de minnél több időt próbálok velük tölteni. Rá egy hétre elzavart mert nem értettük 1-et gyerekneveléssel kapcsolatban mert az mind hülyeség amit én mondok.

Aztán rá kettő hétre megint úgy láttam hogy foglalkoztatom és nekem is hiányzott nagyon ezért megint összejöttünk és még az előző problémákat is meg tudtuk beszélni őszintén. Meg azt is ha mégis betoppan valaki más függetlenül hogy testi vagy lelki kapcsolat, akkor véget kell venni az egésznek hogy ne sebezzük egymást. A hab a tortán csak most következik: megbeszéltük hogy pénteken nem találkozunk mert állítólagosan csajos este lesz egy üveg rozé-val. Én még ezzel a leányzóval nem találkoztam de persze úgy voltam vele hogy lebeszélték előre.

Aztán jött egy amolyan rossz érzésem mert a telefonon este 10 kor úgy rázott le mint még soha, és csúnya dolgot csináltam kilestem őket az utcáról. vagy legalább is csak azt láttam teljesen sötét van az egész lakásban és itt már sejtettem hogy nem a barátnőjével borozgat a vak sötétben de türelmesen vártam mert már pontot akartam tenni a végére. Beigazolódott amit vártam, kb 3 óra múlva hajnal 1 körül lejött egy igen ittas állapotban lévő tag akit már várt a haverja lent és nagyon önelégült fejjel beszélgettek.

Ezzel egy időben a lakásba is fölgyulladtak a fények, ekkor már biztos voltam benne hogy eleget láttam és gondoltam haza indulok lesütött fejjel, de maradt még egy félelmem:

Azon járt a fejem hogy ha most még föl is hív telefonon akkor tuti olyat tett amit megbánt. Kb 30 m-t sétáltam mikor megszólalt az a fránya telefon, mint ha érezte volna hogy bukó lesz, és jelzem sose hívott még föl hajnali fél 2-kor.

Elmodta hogy elment a barátnője akit nem nevezek meg, én meg mondtam neki hogy találkoztam lent vele és az nekem elég férfinak tünt. Majd megkérdezte hogy nem akarok e föl menni megbeszélni, jót fogok nevetni az egészen higgyem el.

Mivel szeretem úgy tettem, meg hallgattam a védő beszédet, de párom is pont ugyan úgy alkohol befolyása alatt volt mint a bácsi az utcán.

Rémusz bácsi meséi pedig a következők voltak:

Higgyem el nem történt semmi, mert ez a bizonyos nő nevű férfi aki a barátnője állítólag a fiúkhoz vonzódik, de mikor ezt mesélte kétpofára szívta cigit és mászkált mint pók a falon. Egyébként nem találtam szexuális dolgokra utaló nyomott, de ettől még szerintem megcsalt. Azt mondogatta folyamatosan hogy meg is vizsgálhatom a testét ha nem hiszek neki, nem vizsgáltam meg mert nem volt gyomrom hozzá. Arra se volt képes hogy mondtam neki hogy hívja vissza és beszéljük meg tisztázzuk a dolgot, elvileg ha barátnője akkor biztos megértené hogy kicsit gáz a cselekmény, de ő nem fog hülyét csinálni magából ezért nem szól neki és még engem hibáztatott. Esküdözött folyamatosan és semmi mást nem tudott mondani. Ja még azt hajtogatta hogy csak ő ismeri és mivel hogy meleg és titkolja neki ezért szüksége van arra hogy eljátsza ezt az egészet.

Nem tudom más hogy van vele de szerintem azt se tudta ki volt, és ezért is kellett hozzá berugni.

Igazából én azt gondolom hogy most is szeret de ezt nem tudta bevallani mert ha kiderűlne az nagyon rossz fényt vetne rá, és inkább egyszerűbb most megint engem hibáztatni hogy én ilyeneket gondolok róla és ha nem bízok benne akkor inkább haggyuk az egészet.

Ez is szerintem azt mutatja hogy a legjobb védekezés a támadás.

Sose gondoltam hogy ilyet meg kell élnem egy roncs lettem de valahogy átvészelem. Remélem nem tévedek és jól tettem hogy nem hagytam magam megvezetni, és hogy el jöttem onnan akkor este. Az igazság az hogy még ezek után is szeretem de én már ezzel sose tudnék szerintem együtt élni.



2019. máj. 25. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Megcsalt??? Drága ti együtt se vagytok csak összejártok dugni. Ez nem egy kapcsolat. Nem is tudom eldönteni, hogy melyikőtök butább vagy alkalmatlanabb.

Dehát ez van ha apu meg anyu testvérek...

2019. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos, hogy prosti. Minden esetre elég meredek ez a sztori, ha így történt. Ez a nő elég zűrösnek tűnik, nem biztos, hogy jól jársz vele hosszabb távon. A "fogamzásgátló kúp" alatt gondolom Pharmatex-et értesz. Elég megbízhatatlan védekezéshez, nem javaslom a használatát. Főleg nem egy ilyen nővel. Még csak az kéne, hogy felhívjon azzal, hogy terhes lett.
2019. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ugorjatok párosan a Dunába, probléma megoldva.
2019. máj. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Végig sem bírtam olvasni. Igen, ahogy az első írta, ilyen ha anyu-apu testvérek. De mindegy is, csak ne szaporodjatok.
2019. máj. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Az 1000%, hogy megcsal, de szerintem ingyen a saját örömére. Nem pénzért. Ahhoz túl buta.
2019. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg volt mással is nemi kapcsolata. Az általad leírtakból az következik, hogy hogy te erősen képzelődsz is. Ez se tesz jót a kapcsolatnak ha egyáltalán annak nevezhető ami köztetek van. Én a helyedben keresnék más barátnőt mert ez inkább marakodás mint kapcsolat.
2019. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

A nő hazudik, és alapból el van baszarintva az élete, hiszen ott van egyedül egy gyerekkel. Nevelgesse csak, te meg keress olyat, akinek nincs gyereke, jobban fogsz járni, hidd el. Azért az nem véletlen, hogy apu nincs a képben....


U.i.: keress rá, mennyi pharmatexes gyerek születik, mert az idióta marhák azt hiszik, hogy a kúp, zselé, stb. egy fogamzásgátló módszer! Nem az. KIEGÉSZÍTŐ módszer, ha pl. ment a nő hasa, vagy hányt tabletta mellett. De önmagában nem véd semmitől. Szóval kedves apuka, gratulálok! Hamarosan igényelhetitek a CSOK-ot!

2019. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

jaj hagyd ezt a nőt,nem is értem mit szeretsz rajta?

találsz te ennél sokkal jobbat is hidd el,azt meg hagyd a fenébe max néha járj el üríteni másra nem jó.

2019. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

"Harmadszorra jöttünk össze az elmúlt fél évben párommal de nem alakúlnak jól a dolgok sajnos."

Átlag 2 havonta szakítottatok, ha ennél hosszabb ideig nem tudtatok együtt maradni, minek akarsz vele negyedszer is összejönni?

Megérdemlitek egymást az biztos.

2019. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem, árad a sötétség a sztoriból...tüstént hagyd ott ezt a nőt...
2019. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!