Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a kisebb rossz: ha megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kisebb rossz: ha megcsal, vagy ha prostihoz megy?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 07:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Mindegyik megcsalás! Az talán egy fokkal "jobb", ha prostihoz megy, mert ott nincs érzelmi kötődés.
2018. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Nézőpont kérdése.

Ha meg akarsz szabadulni tőle a prosti rosszabb.


Ha meg akarod tartani: a szerető rosszabb.

2018. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy arnyaljuk a dolgot, hogy: buliban reszegen elkap valakit (esetleg nem is o kezdemenyezett, csak belement). Vagy hetekkel/honapokkal elotte tervezetten latogat meg egy prostit. Akkor egyertelmuen az utobbi. Ez nagyon fugg a korulmenyektol
2018. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
A prosti kevésbé zavarna. Ott tudom hogy csak paraméterek,külsőségek alapján választana. Legcsinosabb,legextrémebb.Nem ismerkedne. De ha ismerkedésből történne akkor ott már a személyiség is döntene.Szerintem veszélyesebb.
2018. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Egyik se. Mindkettő csak következmény s mindkettőnek ugyanolyan rossz az előzménye.
2018. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
A prostizás nem megcsalás, olyan mint amikor az ember elmegy hátmasszázsra, csak ott máshol "masszíroznak". Egy barátnő/feleség sajnos általában sem a masszázs, sem a szex terén nem nyúljt magas színvonalat, ezért az ember ilyenkor ellátogat egy hivatásoshoz, akit megfizet a kiváló munka elvégzésére, érzelmi kötődés nélkül. Ebből a szempontból viszont szeretővel, szexpartnerrel történő szexuális kapcsolat inkább megcsalás, mert ott érzelmi kötődés valószínű.
2018. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

#6 “A prostizás nem megcsalás.” Lol, oké, akkor én is szexelek majd kigyúrt, helyes pasikkal, érzelmi kötődés nélkül, ezek szerint akkor az sem megcsalás.


Szerintem teljesen mindegy, hogy csak szex vagy érzelem is játszik a dologban, az én szememben mindkettő megcsalás.

2018. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
6-os, szóval szerinted már a ló szerepét a prosti, a szamár szerepét a barátnő tölti be?
2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

Azért abban ,hogy a ló a prosti a szamár a barátnő van némi igazság.Főleg a mai csajok lassan már az ingyen sxre se jók..Nem véletlen mondják a minőséget meg kell fizetni :P

Az elmúlt x évben egy olyan nővel nem találkoztam (akár csak baráti szinten,baráti körben,nem nyomultam rá nem akartam semmi-t tőle...)aki esetleg komoly kapcsolatot,vagy családot szeretett volna,a házasságot már ki sem merem mondani nők előtt mert lassan az olyan mint ha le kivérezném...Ellenben elvárások vannak bőven,amiért jutalom képen ha épp úgy van kedve szét rakja a lábát ,h újabb elvárásoknak felelhessél meg..szóval a prosti az totál no problem.

2018. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
#9 Vagy mondjuk lehet csak veled nem akarnak házasodni. Erre esetleg nem gondoltál még?
2018. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!