Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek szólnom kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tony1973 kérdése:

Szerintetek szólnom kellene a dologról?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy pasi és egy nő, akik gyakorlatilag három éve megállás nélkül csalják a párjukat. Ha céges buli van a pasi - aki a párjával éppen családot tervez - stikába beoson a nő szobájába és hajnalban kisettenkedik. Megalázó végignézni, a két hülye az hiszi, hogy senki nem látja mi zajlik de közben mindenki pontosan tudja. A lánynak a pasija egy szerény vallásos fiú igaziból sem a srác partnere sem a nőé, sem senkié nem érdemli meg, hogy ilyen aljas módon és ráadásul évek óta átvágják őket!

Én azt szeretném, ha az én párom vágna ilyen gusztustalan módon át, akkor valaki szóljon! És a pasi családot szeretne, értitek, családot egy olyan kapcsolatban, ahol a négy közös évükből háromban mással is kefél.

Undorító, felháborító és megalázó! Akkor szakítsanak!

Én szeretném valahogy jelezni a megcsalt és megalázott emberek felé, hogy mi zajlik! Mert engem ez a dolog felkavar, mert nekem kellemetlen...már nem megyek céges rendezvényekre sem, mert mindig látom a szemem sarkából, hogy ezek ketten összenéznek és eltűnik az egyik majd rá húsz perccel a másik! Volt olyan, hogy a gyerek reggel ötkor osont ki a csaj szobájából, majd rá négy óra múlva a barátnőjével szelfizett vigyorogva egy élményfürdőből! Harminc öt éves emberekről van szó! Nektek mi a véleményetek!



2019. jún. 9. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Norvégiában divat a megcsalás céges bulikon. Volt egy ismerősöm aki odakint dolgozik. És ő mesélte, hogy ott mik mennek. Ott nem igazán létezik a monogámia.
2019. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha én lennék a megcsalt fél, mindenképp szeretném tudni, viszont nem egy vadidegentől.

Ha van rá mód, ültesd le a "megcsalókat", és vezesd elő, hogy a cégnél mindenki tud a viszonyukról, így vagy szólnak ők maguk a párjaiknak, vagy robbanni fog a bomba. Ha arra nincs eszük, hogy ne a munkahrlyükön, más emberek szeme látára, minden diszkréciót mellőzve intézik a dolgukat, eztel számolniuk kell.

2019. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne foglalkozz vele.

Tényleg gáz, tudom miről beszélsz, de ez van.

2019. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

neked nem tök mindegy??


mi közöd hozzá??


én egyszer szóltam így valakinek, de abban az esetben olyan valakiről volt szó, akinek a párja velem akarta őt megcsalni, tehát involválódtam, és tisztáznom kelletzt.


de ilyen esetben, h. két yuppie hogyan baassza át egymást, szó szerint, nem ugyanaz a helyzet, a nő is csalja a férfit, nemcsak fordítva.



szerintem hagyd őket.

2019. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Hmm. Facen vagy élőben eléred őket? Mondd neki hogy valakivel láttad a párját. Ennyit mondj neki.

Van ez a hack.chat nevű oldal. Beírod hogy [link]

szobanévnek megadsz valamilyen nevet. pl. alma

Elmondom neked ha feljösz ekkor meg ekkor ide ilyen és ilyen névvel:

[link]

(alma helyett más is lehet sőt kell, csak példa volt)

És ott csevegtek.

2019. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
En kimaradnek ebbol. Voltam mar megcsalt, ereztem h baj van csak nem tudtam h mi, nehezen hiszem h a megcsalt felek semmit sem sejtenek evek ota, ilyenkor inkabb az a helyzet h nem akarjak tudni. Ha minden rendben otthon, nincs felrekefeles. De csinalj egy kamu fb profilt es irj ra a parokra. Nem lennek meglepodve ha csak felkavarnad a vizet de szetvalas nem lenne belole.
2019. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os, néztem a hack chat oldalát, de nem működik. tudsz másik linket küldeni?
2019. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

"Én azt szeretném, ha az én párom vágna ilyen gusztustalan módon át, akkor valaki szóljon!"


De nem rólad van szó. Az érintettek gondolkodhatnak úgy is mint te, de úgyis hogy nem szeretnének tudni róla, úgyis, hogy nem szeretnének ha idegen tudna róla.


Van ahol elfogadott a szerető, ha diszkréten van kezelve. Nekem is mondta már barátnőm, hogy ha megcsalom, akkor ő nem szeretne tudni róla. Másik ismerős csaj is úgy volt vele, hogyha már megcsalta a barátja, akkor minek kellett elmondani. Engem nem zavart, különösen ha előtte szól róla. Viszont marhára nem szeretném, ha "jóakarók" éjfélkor a barátnőmet kukkolnák, hogy hogy kacsingat kivel, mikor megy hova, meg hajnali 5-kor azt nézegetik, hogy hol jár a folyosón.

2019. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy kollegám, aki ugyan ezt csinálta. Házas volt, gyereket terveztek a feleségével, ő meg a céges bulikon ott simult, ahol csak tudott. Évekkel később találkoztam vele, és lám-lám: elváltak, és hétvégi apuka lett belőle.

Nem tudom, h ha az ő párjának annak idején szólt volna valaki, akkor az megváltoztatta volna-e a történetet.

2019. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
ne szolj, még neked lesz kellemetlen a végén, sztem tudják az érintettek is mi zajlik
2019. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!