Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom hogyan bosszuljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MelaniaCraft kérdése:

Nem tudom hogyan bosszuljam meg? A férfi akibe azt hittem szerelmes vagyok összeállt egy másik nővel. A nő férje már tud a dologról. Szerintetek összeálljak a nő férjével és együtt álljunk bosszút?

Figyelt kérdés
De van 1+3 gyerek (egy a nőnek három a férfinek). Nem ők lennének akik végül a legtöbbet szívnának emiatt? Más furcsaság volt a kapcsolatomban a férfival. Sokszor úgy éreztem hazudik, megcsal. Sosem találkoztunk nála. Két kükönböző autót használt (Toyota és VW) és időnként eltünt. Egyébként teljesen átlagos életet él, de mintha lenne egy másik élete is. Mondjuk a gyerekeit tényleg nagyon szereti és nagyon jó apa (abból amit láttam). Már sok mindent kiderítettem róla azóta, de mégis úgy érzem valamit tennem kell.

2019. jan. 11. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Miért volt fontos kiemelned, hogy milyen márkájú autója van?

🤣

2019. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a kérdésedből az derül ki, hogy miért nem téged választott.
2019. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a phaszba. Vagy minden férfin bosszút fogsz állni, aki nem veled van? 3,5 milliárdon?

Őrizd meg a méltóságod, és hagyd, hogy ügyesen elcsessze az életet egy férjes nővel. Te meg legyél a nevető harmadik, aki az alatt boldog és kivirul.

2019. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen tegyél valamit! ha nem teszel, nem vagy nő, nem vagy ember, nem vagy anya!


Ha ilyen HP feleségem lenne, én is csalnám ezerrel.


1. Jól, keményen, ahogy illik, megbosszulod. Egy másik férfi életét is elrontod.


2. Te nem hibáztál semmit?


3. A leírás alapján nem a férjed, nem te vagy a gyerek édesanyja. Lelépett. Okkal.


Büszkék lehetnek a szüleid, hogy ilyen okos, ügyes lányt neveltek!

2019. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát, Rozika, úgy tűnik, újabb donor után kell nézni, be kell érni egy egyautós suzukissal.


Mi az, hogy: "AZt hittem, szerelmes vagyok?" Pálácsik Timike a bíróságon mondta ezt, a buta, ostoba bírónő meg ki is vágott az amúgy selejt Rolikára vagy 5 évet.


De már meg is van az újabb donor, akitől elveheted az életét.


Szánalmas.

2019. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel csak saját magadnak teremtesz még több fájdalmat. Másnak akarsz ártani, közben magadnak ártasz.

Aki másnak ás vermet, saját maga esik bele. Valójában ez a karma. A rosszindulat, ami mentén cselekszel, negatív érzéseket hoz létre benned, ami nem holnap vagy holnapután jön vissza hozzád, hanem azonnal.

2019. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Aki k.rvának áll, az ne csodálkozzon, hogy megb..sszák.. 100%-ban megérdemelted a pofáraesést, nem tudom mit akarsz még itt vergődni meg bosszút állni, csak egy ócska lotyója voltál a sok közül. Így jár aki beáll szeretőnek.
2019. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit nyersz vele? Vissza nem kapod, ebből szerelem nem lesz. Elmarhatod a nőt, de lesz másik.

Csak lejáratod magad, hogy te vagy a bolond ex, akit nem csoda, ha elhagyott.

2019. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú alapból elég gyerekes dolog, és igen, a gyerekek szívnák meg legjobban.

De! Ha nincs is okod bosszút állni-mivel nem vagy szerelmes-, akkor miért tennéd? Ha a te életed meginogtatta, akkor te bosszúból tönkretennéd az övét, és még 5-6 emberét?

2019. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy ostoba szánalmas primitív liba vagy. :D

Az ilyen szutykokat még csak le sem köpném...

Pff...

2019. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!