Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap kiderült hogy megcsal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiderült hogy megcsal, pont láttam őket, nagyon kivagyok, ez idegosszeroppanas?

Figyelt kérdés
Azóta hánytam, megy a hasam kb 2 órát aludtam 20 percekre lebontva. 2 eve vagyunk együtt én megbíztam benne azóta nem írt, nem hívott.. Nagyon rosszul vagyok fizikailag mi az istent csináljak? Egy folytában sirok, felek ez az idegosszeroppanas?
2019. jún. 16. 06:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod te is....
2019. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem idegösszeroppanás, pusztán szarul vagy.
2019. jún. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez idegösszeroppanás lenne. Nem tudja az agyad feldolgozni a történteket ezért így reagál a tested. Valamivel le kellene vezetned a felgyűlt feszültséget, de ne rajta keresztül. Majd ha megnyugodtál, akkor állj elé.
2019. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem viszont beszélj vele, valószínűleg utána sokkal jobban leszel. Addig is nézz valami jó filmet, hogy arra figyelj.
2019. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Legrosszabb hogy tagad..es próbálja rám húzni hogy neki erre nincs szüksége szinte viberen szakított.. 2 év után mikor arra a kérdésre hogy ki volt az a lány nem válaszol csak annyit mondott mindig rosszra gondolnak a nők.. istenem mi történik..
2019. jún. 16. 07:46
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz szembesülni azzal amikor nem vetted észre milyen emberrel vagy együtt 2 évig.
2019. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Pontosan mit láttál?
2019. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészről..6-osnak igaza van.


Másrészről annak is aki azt írta, hogy nincs ideg összeroppanásod.


Harmadrészt saját magadat teszed tönkre saját magadat húzod fel. Baromságot csinálsz. ÉS mondhatni kissé hisztizel is.


Ez nem a világvége , nem 80 éves vagy, hogy emiatt ilyen világvége legyen. Jó idő van. Menj vegyél egy fürdőruhát menj el strandra.

2019. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Megis mi derult ki pontosan? Mit lattal? Biztosan egyertelmu szituacio volt? Bocs, de ezt nem irtad le.
2019. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

olvasd el Camilla Lackberg új könyvét: Aranykalitka.


erőt fog adni!!!

2019. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!