Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha te nőként kapnál egy mailt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként kapnál egy mailt egy másik nőtől, tele bizonyítékokkal, hogy a párod bepróbálkozott őnála, udvarolt neki, akkor végigolvasnád ezt a levelet, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

ha elolvasod, összedől a világod, szembesülsz azzal, mekkora féreg a párod.


de ha nem olvasod végig, átverheted az agyadat, és megmentheted a kapcsolatodat, amennyiben az elhallgatásokra, hazugságokra, öncsalásra épül.



#hazugság #igazság #struccplitika
2019. jún. 20. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Milyen bizonyítékokkal? Két szavahihető tanúval?
2019. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Képernyőfotó, a párod neve, e-mail címe, emailes és facebookos udvarlós, romantikus üzenetei.
2019. jún. 20. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Pszichológusok azt mondják, ha bebizonyosodott a megcsalás, akkor jobb minél kevésbé belemenni a részletekbe. Mert minden apró mozzanatot, amit megtudsz, ezek után a megcsaláshoz és megaláztatáshoz kötöd.

Pl. a félrekúró elmondja, hogy melyik ruhája volt rajta, akkor onnantól az olyan típusú ruhákról is a megcsalás jut az eszedbe. Vagy elmeséli, hogy milyen kocsiban utaztak, melyik bárban ittak, milyen pózokban megcsinálták, és onnantól az autóról, a bárról, de a szexről is az fog eszedbe jutni, hogy téged átvertek.

2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Exek szerint Te elolvastad,máskülönben hogyan tudhatnád,hogy csak két lehetőség van?Lehet nem is kùrt félre.(már ha nem olvasod el a levelet)
2019. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenkor nekem mindig eszembe jut egy lánykori történetem (régen volt) Nő szerelmes volt a barátomba. Mindent megtett, hogy szétszedjen bennünket. Először nekem a fiút. Ezzel nem járt sikerrel. Aztán engem mocskolt (hogy hány pasim volt a barátom előtt.) Nem lehet hogy az irigység beszél belőle. Ezerrel ugrana a helyedre?
2019. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Én a pároddal olvastatnám fel minden egyes szavát.Kíváncsi lennék a reakciójára. ;)
2019. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Erről egy ismerősöm esete jut eszembe. 5 évig volt együtt a barátjával. Ezalatt 3x kapott üzenetet, hogy megcsalja a párja. A pasi mindig tagadta, felháborodott hogy csak szét akarják őket szedni stb. Az ismerősöm egy gyönyörű nő, magas, formás, szép, sportos, kedves, jó fej, gondoskodó, segítőkész, csupaszív, intelligens, diplomásként dolgozik, de simán elmehetne modellnek is. Szóval sokan bepróbálkoznak nála, de ő hűséges típus. A pasija az 5 év alatt nagyon féltette. Az első 2 levéllel nem is foglalkozott az évek során, hitt a pasinak. Közös lakás, autó, lassacskán esküvőt, gyereket terveztek...Gondolom ezt megneszelhette a szerető. Aztán jött a 3. levél és csak nem hagyta nyugodni a helyzet... Végül megtört a pasi és bevallotta, hogy gyakorlatilag egész idő alatt meg sem szakította a szexkapcsolatát egy nővel, akivel már 10 éve összejárnak. Az ismerősöm 30, a pasi 34 éves és valami 45 éves, agyonhidrogénezett és ráncosra szolizott fogpiszkálóval csalta, akinek két kamaszkorú gyereke van és egy kárörvendő szuka. Láttam róla képet, hááát a lába nyomában sincs az ismerősömnek és mégis megcsalták vele míg a másik dolgozott - ráadásul a közös otthonukban. Természetesen azonnal elhagyta a férget.

Ezekután elgondolkodtató. Ha őt megcsalták, nekünk többieknek esélyünk sincs.....

2019. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,tenyleg erthetetlen...Ilyenkor az ember megkerfi,mivel jobb,szebb a masik...:(

Sokszor semmivel,sőt...csak MÁS...:(


Kérdező,a pasid 80% hogy tagad úgyis,a maradek 20% akkor lehet,ha már elszánta magát,es le akar lépni,és még örul is,h kiderult...

Persze az is benne van a pakliban,h csak szet akar szedni vmimiatt titeket a no..

2019. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva nekem egyelőre elég lenne az, hogy megcsalt, nem mennék bele nagyon a részletekbe, hanem kiadnám az útját... Viszont én nagyon gyakran úgy dolgozok fel traumákat, hogy minél jobban utánajárok, úgyhogy később száz százalék, hogy tudni akartam mindent, és megnézném a leveleket is.


Azt viszont, hogy te melyiktől sérülsz kevésbé, csak te tudod. Sajnálom! :(

2019. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasnám mindekkepp mert nem mindegy mit tartalmaz a levél,hogy csak rágalom e vagy konkrét bizonyíték láttán nem lehet tagadni!


Bár kitudja volt aki egy konkrét képernyő fotó alapján sem hitt el dolgokat ,azt mondt az szerkesztett kép 😀Hat igen mindenki azt hisz el amit el is akar hinni....

2019. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!