Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon csúnya dolog de, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya dolog de, hogy talalkozzak a párom mellett másik férfival?

Figyelt kérdés

Nagyon durván el fajult a helyzet a párom és köztem, egy éve élek vele rossz és bántó körülmények között. Nem sokat kellene kibírni, egy hónapot kb mire el tudnám úgy hagyni, hogy semmi ne kössön hozzá és talán élve is meg úszom. Soha nem csaltam meg őt de ő annál inkább engem. Most viszont megismertem valakit aki teljesen más mind az eddigi párom, érzem mennyire fontos vagyok neki. Nem tudja, hogy van valaki nekem, mert akkor biztos, hogy le lépne. A mostani életembe tökéletesebb férfit el sem tudnék képzelni miatta tudom el viselni ha bánt a párom vagy ordít velem mert reményt ad, hogy lassan vége. Este 10ig minimum dolgozik a barátom szóval lehetne mikor találkozzunk, hétvégén sosincs itthon. De ha meg tudna bármit megölne mindkettőnket. Hogy csináljam, esetleg akinek van szeretője hogy oldja meg? A párommal már nem fekszem le, volt h erőszakos volt de nem tudok már hozzá érni ez a férfi pedig nem ilyen, nem nyomul hanem szépen haladunk

haladunk. Ha tehetném azonnal ki lépnék de nem tehetem meg még, a párom ki semmizne és nagyon elbánna velem, muszáj kicsit ki bírni



2019. jún. 19. 07:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az el felejtettem, hogy nem 1 éve a párom csak egy éve lett ilyen pszichopata
2019. jún. 19. 07:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, ennyi.
2019. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Legyél őszinte az új fiúval. Ha annyira álompasi, mint amilyennek hiszed, akkor meg fog várni, ki fog tartani melletted. Ha meg lelép, akkor annyit is ért. Talán jobban is járnál, ha előbb egyedül állnál talpra, és gyógyultan, megerősödve tudnál ismerkedni. Most annyira ki vagy éhezve a szeretetre, hogy beleugrasz az első férfi karjaiba, aki egy kicsit is odafigyel rád. Sajnos könnyen megtörténhet, hogy egy újabb bántalmazó kapcsolatba ugrassz bele.
2019. jún. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az új pasiban azt szereted, hogy benne látod a kiugrási lehetőségét, hogy legyen kihez odacuccolni.

De ha szépen lassan haladtok, akkor lehet, hogy ő egy év után, vagy később tervezi az összeköltözést.

Ha kapsz egy mokkást otthon, azt hogy fogod kimagyarázni?

Vagy ha a másikkal buksz le? Sose mentek nyilvános helyre? Bármikor megláthat egy közös ismerős, aztán bukó van.

Nem lesz ennek jó vége. Legfeljebb annyit érsz el, hogy agyonverted magad.

Előbb szakíts. Aztán kezdj pasizni.

2019. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ennek az egésznek olyan szaga van, hogy csak álltatod magad, és bármilyen rossz is a régi kapcsolatod, még is az a biztosabb az életedben.

Aztán majd ha jól alakulnak a dolgok az új kapcsolatoddal majd akkor lépni fogsz.

Ismerős helyzet, sajnos tapasztaltam ugyan ezt csak pasiként mint új kapcsolat!

El kell keserítselek, ez később is pont ugyan olyan nehéz lesz.

Egyet garantálhatok neked, ha nem lépsz le sűrgősen sokáig bánni fogod, hogy nem tetted meg előbb!

2019. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarod kockáztatni, hogy baj legyen?

Amúgy mi lesz 1 hónap múlva, akkor nem tud kisemmizni? Hogy semmizne ki?


Legyél őszinte az új fickóval és mondd el neki ezeket a dolgokat.

Lehet, ha nem tőled tudja meg, úgy érzi átverted és otthagy.

2019. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Aha... szóval az van, hogy egyik farokról ugrassz a másikra, mert egyedül életképtelen vagy, mindig kell valaki, ahova cuccolni tudj.

A pasid agresszív, de addig jó, amíg megoldja a lakhatásod, az új pasinak meg képes vagy hazudni is, csak hogy oda tudj hozzá pakolni.


Nem vagyok híve az egressziónak, de mkndkét pasi helyében megkennélek, mert nincs gerinced, és nem is lesz.

2019. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Az gáz,hogy az újat hazugsággal kezded
2019. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nen cuccolok sehova, a párom él nálam.. Hiába küldtem már el ezerszer, egész nap a kapuba áll az autóba alszik ilyenek. Nem ugrok az első férfi karjaiba, el vagyok egyedül is régen nagyon is társasági életet éltem mindenen me volt
2019. jún. 19. 09:51
 10/13 A kérdező kommentje:
De a mostani párom kicsit el van durvulva. Két autó van nálunk, de sajnos mind kettő az ő nevén lett. Most azon vagyok, hogy át tudjam az enyémre íratni mert másképp nem tudok dolgozni járok, nincs úgy busz h be érjek
2019. jún. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!