Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a párok, ahol napvilágra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, ahol napvilágra került az egyikőtök hűtlensége, mégis együtt maradtatok, még téma nálatok, ami történt, szóba hozzátok olykor, vagy teljesen úgy tesztek, mintha meg sem történt volna?

Figyelt kérdés

2019. jún. 21. 16:39
 1/5 Izabella220 ***** válasza:
87%
Szándékosan szóba nem kerül, de vannak pillanatok, pl a tvben nézzünk valóságshowt vagy filmet és megcsalással kapcsolatos dolgokat ecsetelnek, akkor eléggé lehet hasítani a levegőt, érzem h kellemetlenül érzi magát. De am ha vitázunk nem jutna eszembe felhozni, mert akkor valójában milyen esélyt is adtam neki. Erre odafigyelek.
2019. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Izabella220 ***** válasza:
100%
De am a szálka örökre megmarad az emberben.
2019. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"mert akkor valójában milyen esélyt is adtam neki. Erre odafigyelek." => Ez jogos, na én pl pont ezért nem tudnék még bocsájtani megcsalást, mert tudom, hogy folyton eszembe jutna, és nem tudnám magamban tartani.
2019. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Izabella, te nagyon erős vagy.Én nem vagyok...

Sokáig sírtam olyan filmeken,és jeleneteken,amiben megcsalás volt.

Fejéhez vagdosom azóta is,nagyobb veszekedéskor.Pedig már rég történt.

Jól tűri, tűrte.

Mostanában kezdi emlegetni, hogy nem kéne már felhozni..:) De én megválaszolok, nem kellett volna AZT csinálni, és nem tudnék mit felhozni..:)

Szóval,én nem kezelem tabuként.Ő sem foglalkozott vele, mikor elkövette, nekem milyen fájdalmam lesz utána évekig...én se kímélem..

Mondjuk ő váltig állítja, azt hitte,nem fog érdekelni,mert úgy érezte, már nem szeretem...

Szerettem én, de tett érte, hogy jó mélyen el legyen már temetve ez a szeretet...mégse ÉN CSALTAM MEG ŐT...

2019. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Izabella220 ***** válasza:
Csak az a baj tudod, hogy ezzel a vádaskodással soha nem lesz lelkibékéd. Elsősorban magadat bántod folyamatosan.Én ha elérnék arra a pontra h nem bírom tovább akkor elhagynám minthogy emésszem magam más hibája miatt. Momdjukmitinédzserként jöttünk össze, nem változtat a tényen, h elárult, de 1esélyt adtam neki. De több esélybe nem hiszek. Jah és természetesen én is elhagytam, nem békültem hú de könnyen. Ha elbaxa akk mosolyogva tovább állok.
2019. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!