Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet túl tenni magad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túl tenni magad, ha a párod megcsalt és mégis együtt vagytok, illetve nem állandóan csak arra gondolni?

Figyelt kérdés

A problémám az,hogy amiket a szeretôjének irt,hogy aludj jól szivem,meg azt hiszi hogy ö is szerelmes belé talán pont ezért van ugy megörülve érte......stb,ezeket nekem mondta régebben,meg sok szó amiket használ mindennap és neki is irta mindig minden pillanatban eszembe juttat mindent,és azt is ha a nö nem vet véget a kapcsolatuknak még most se lenne vége,egyre nehezebb ezek után együtt maradni vele....

(Talán azért is mert még friss a dolog)

Ti mit tennétek a helyemben?

(Közös gyerekünk is van)



2016. máj. 28. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Egyértelműen a bizalmad nagyon megrendült. És ezért jut eszedbe... A kapcsolatotok felkellene dobni, hátha fellángol újra az a tűz... és hátha sikerül elengednek ezt.
2016. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt barátnőm csinálta ezt, igaz, nem volt közös a gyerek, de eljöttem.

Aki egyszer megteszi, és megbocsájtják, az később megteszi újra.


Mert egyértelmű, hogy ő nem azért van veled, mert kellesz neki, hanem mert a másik kivágta.

2016. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha el nem is költöznék 8bár ez lenne a legjobb megoldás), de biztos átköltöznék a másik szobába. Meg soha nem tudnám neki bocsátani.
2016. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az ilyet ott kell hagyni.
2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bence_ ***** válasza:
100%

Neked jó vele, szereted azt az embert aki vagy mellette?

Magadra figyelj. Ha neked jó. Vele akkor maradj. Ha rossz akkor legyen vége.

2016. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted van értelme együtt maradni egy olyan emberrel aki már egyszer elárult?

Illetve ezek szerint nem egyszer!

Csak a gyerek miatt nem szabad ezt tovább erőltetni.

Nem fogod tudni elfelejteni a történteket soha.

Esetleg úgy látok némi esélyt erre,ha szakember segítségét kéritek és a másik fél is igazán szeretné helyrehozni a kapcsolatotokat!

F40+

2016. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod elfelejteni és folyton rettegni fogsz, hogy mikor csal meg újra. Tönkre fogod tenni magad lelkileg, ha vele maradsz. De ez csak az én véleményem.
2016. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
párterápiát ajánlok,talán az segít,de ha továbbra is csak gyötrődsz akkor jobb elválni.
2016. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es szép és jó amit írsz, csak nehéz úgy feldobni egy kapcsolatot, feléleszteni a tüzet, hogy tudod, a másik másért lángol. Tűz van, csak másfelé....

Kérdező, ezen nem lehet túl lépni..főleg hogy csak azért lett vége mert a másik kidobta.

2016. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ugy látom hogy ezen nem tudok tovább lépni,s ami a legjobban összetört,hogy egy olyan növel csalt meg,aki mérföldekre van még egy kis jóindulattal is ahhoz hogy azt lehessen mondani rá,hogy szép,söt igen csak nagyon csunya,semmi alakja se melle se kerek popsija,s sajnos még fejre sem szép nagy karvaly orr el állo nagy fülek,egyedül a szája az amire azt lehet mondani szép telt ajkai vannak,de ez azt egy ami szépnek mondható rajta,mindemellet egyátalán nem mûvelt nem inteligens nem tanult,eléggé buta iskolázatlan "paraszt" felfogású és megnyilvánulású nö!

Hozzá tenném,hogy az élet ugy hozta,hogy a párom is és én is olyan családba születtünk ahol a kultura a beszéd az iskolázottság(értem ezt az inteligenciára is) elvárás volt a szülök részéröl,már csak azért is mert olyan környezetben dolgozunk élünk,ahol számit az ha valakivel bármiröl beszélgetni tudsz és nem hülyeséget mondasz vagy épp fogalmad sincs arról hogy miröl is beszélnek melleted számit.

A nö akivel megcsalt velem egy korú (26 vagyok),nem vagyok beképzelt,de a kislábujjamig nem ér fel auf a nö sem külsöleg sem fejben,hiszen még gyerek után sem történt változás a testemen ugyan olyan csinos dekorativ szép nö maradtam mint elötte,s a böröm sem ment tönkre,sokak még meg is jegyzik,hogy hogyan csináltam,de nem is ez a fontos,ezeket bele számitva egyszerüen felfoghatatlan,hogyan és miért csalt meg egy ilyen növel,legalább valamiben látnám hogy jobb vagy szebb vagy értelmesebb lenne,de sajnos semmi nincs ami enyhitené a csalodotságom ez így mégjobban megvisel,egyszerüen felfoghatatlan..... :(

Ugy érzem ezt nem lehet helyre hozni soha többé,el hagyom,hiába szeretem és ö is velem szeretne maradni,de én ezek után nem tudok!

2016. máj. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!